Июнь 30, 2017 – 10:11

Кахель немає в наявності

Плитка - універсальний облицювальний матеріал для оформлення і захисту поверхні. Вона буває настінна і підлогова, для внутрішньої і зовнішньої обробки, кахельна, керамогранітна і клінкерна. Оцінити все різноманіття видів, а також інших будівельних і оздоблювальних матеріалів, товарів для дому та саду ви можете в інтернет-магазині ОБІ в Москві або в вашому місті, а також на сайті нашого інтернет-магазину.

Знаходьте цікаві ідеї

Оздоблення санвузлів і створення кухонних фартухів - популярні, але далеко не єдині варіанти використання матеріалу. Не обмежуйте свою уяву: можна купити підлогову плитку «під дерево» для кухні та коридору, оформити стіну в вітальні недорогий імітацією цегельної кладки або мармуру. Придивіться до облицювання з килимовим орнаментом, рішенням, що копіюють фактуру паркетної дошки, ручний мозаїки, гжельского порцеляни, тканини - вони можуть стати більш практичною альтернативою своїм прототипам. На окрему увагу заслуговують декоративні елементи, які можна комбінувати з плиткою або використовувати окремо. Наприклад, за допомогою керамічного панно можна захистити обштукатурену стіну в зоні мийки, а бордюрами оформити дверні отвори.

Детальніше

плануйте витрати

Для зручності розрахунків кількості матеріалу і підсумкової суми на сторінці кожного товару виділена ціна 1 кв.м. плитки, а трохи нижче вказана вартість 1 упаковки. Скільки в упаковці кв.м., можна подивитися в картці товару. Не забудьте купити матеріали для укладання плитки та затирання швів, робочий інструмент.

Витрачайте менше часу на покупки

Ви можете замовити товари в каталозі на сайті ОБІ, а потім забрати в найближчому магазині нашої торгової мережі. Для цього при оформленні вказуйте спосіб отримання «Замов і забери». Ми зберемо ваше замовлення вже через кілька годин і передамо на касу для оплати. Інший спосіб прискорити процес покупки - зберегти товари в «Вибраному» і після прибуття в магазин попросити майстра-консультанта показати їх вам. Це зручно, якщо ви хочете купити керамічну плитку певного відтінку, який не завжди можна точно визначити по фотографії, порівняти кілька однаково симпатичних вам варіантів або отримати професійні рекомендації від фахівців відділу будматеріалів.

Похожие страницы:

  1. Розміри плитки для ванної: які бувають варіанти
  2. Вибір плитки для ванної, практичні поради
  3. Керамічна плитка, керамограніт з Італії, купити
  4. Керамічна плитка для ванної кімнати
  5. Керамічна плитка для ванної та кухні