Июнь 30, 2017 – 08:51

Дайте нове життя старим речам

Замість того, щоб відразу бігти в магазин за новими речами, озирніться в своїй ванній кімнаті. Може бути, у якихось речей ще є шанс? Наприклад, замість того, щоб повністю міняти ванну, можна відреставрувати її, заново покривши емаллю.

Підставкою під раковину можуть служити такі незвичайні речі, як швейна машинка Зінгер або велосипед (це в разі, якщо вам не потрібно додаткове місце для зберігання). Аптечкою може служити переобладнаний старий чемодан (а якщо приробити до нього дзеркало, то можна зробити річ багатофункціональної), власником для рушників може стати частина стільця (дивіться на картинку!). Коли бюджет тріщить по швах, прокидається креатив і часом народжуються дуже цікаві рішення.

Плануйте бюджет і вивчайте пропозиції

Чим більш докладно ви зможете перед ремонтом розписати те, скільки ви готові витратити грошей, тим більше шансів, що ви не сильно перевищите свій кошторис (хоча перевищують її 90% людей). Потім ми радимо вам перш, ніж відправлятися в магазин, подивитися щось в Інтернет-магазинах, щоб мати можливість порівнювати ціни на товари. Уміння шукати більш вигідні пропозиції може послужити вам добру службу і заощадити чимало коштів на закупівлі.

Шукайте альтернативні оздоблювальні матеріали

Звичайно, розкид цін на оздоблювальні матеріали може бути дуже великим, і варто вибирати їх за своїми можливостями (не переплачуючи за бренд, наприклад). Зараз є багато вітчизняних виробників, які готові запропонувати оздоблювальні матеріали за доступними цінами. Лайфхак, про який ми хочемо поговорити - це відмова від плитки від статі до стелі. Ось що говорять з цього приводу дизайнери.

Можна істотно заощадити на плитці, наприклад в зонах де її не видно, під кухнею, ванною, шафами можна купувати більш дешевий аналог, головне перевірити товщину плитки, щоб вона відповідала основній "красивою".
Так само можна купувати недорогу плитку і придумувати цікаві способи її розкладки, розбавляючи її, наприклад, мозаікой.Можно заощадити на кількості керамічної плитки, використовуваної в санвузлі, виклавши її на висоту всього 1, 5 метра від підлоги.

Вибирайте прості речі

При зміні душової кабінки або гідромасажною ванни, зверніть увагу, що моделі з додатковими функціями коштують дорожче, при цьому зовсім не факт, що ці технічні характеристики (радіо, підсвічування, тропічний душ) вам будуть потрібні в повсякденному житті.

Не нехтуйте знижками і розпродажами

Здавалося б, це елементарний варіант, але не всі ним користуються. Великі торгові мережі періодично влаштовують розпродажі минулих колекцій. На товар в єдиному, останньому примірнику теж нерідко дають знижку. Радимо почати збирати складові для ремонту трохи заздалегідь, щоб не довелося потім хапати щось похапцем втридорога.

Похожие страницы:

  1. Помилки при ремонті ванної кімнати 🛀🚫 НЕ
  2. Вибір плитки для ванної кімнати
  3. Керамічна плитка для ванної кімнати