Июнь 30, 2017 – 10:12

ANTIGUAКращий спосіб захистити стіни і підлогу в приміщенні для гігієни від вологи, цвілі і грибка - купити керамічну плитку для ванної . Причому при покупці варто звертати увагу на вироби з підвищеною вологостійкістю, яка досягається завдяки специфічній технології виробництва.

Саме така плитка у ванну кімнату представлена в каталозі компанії «Лінкер» в Санкт-Петербурзі. Продукція найдостойніших і позитивно зарекомендували себе вітчизняних та зарубіжних брендів очікує своїх покупців на нашому складі.

Функціональність і привабливість

Заглянувши в каталог нашого інтернет-магазину, покупці можуть вибрати і придбати недорогу кахельну плитку для ванної на будь-який смак:

 • для підлоги і для стін;
 • однотонну або різнокольорову;
 • будь-якого відтінку і розміру.

Виготовлена з низькопористою матеріалу з мінімальним рівнем водопоглинання, для підлоги та стін плитка для ванної додатково покрита міцною гладкою глазур'ю, якій не страшні ні постійно підвищена вологість, ні її перепади, ні агресивні чистячі і миючі засоби. Декорувавши ванну кімнату подібним облицювальним матеріалом, ви отримаєте чисте і ошатне, комфортне і затишне, стильне і вишукане приміщення.

Властивості і характеристики

Компанія «Лінкер» дорожить своєю репутацією і цінує кожного клієнта. Тому вся наша плитка для ванної на стіну і на підлогу:

 • надійна, міцна і має тривалий термін експлуатації, не стирається, не тьмяніє і не розтріскується від часу;
 • є стійкою до будь-яких зовнішніх впливів;
 • легко укладається на різні поверхні, не викликає складнощів в чищенні і митті;
 • виглядає елегантно, привабливо і навіть аристократично.

При цьому ціна плитки для ванної, яку пропонує наш магазин, цілком доступна навіть при обмеженому бюджеті покупця, оскільки ми є прямими дистриб'юторами цілого ряду виробників в Санкт-Петербурзі і на території Північно-Західного регіону країни.

Похожие страницы:

 1. Плитка для ванною в Нижньому Новгороді
 2. Плитка для Ванной Комнаты Каталог
 3. Кахельна плитка від «Лінкер»
 4. Плитка для ванної для Підлоги
 5. Плитка для ванної кімнати