Июнь 30, 2017 – 09:35

Плитка під дорогою текстиль

Декоративні елементи для плитки дозволяють створювати унікальні композиції, розширюючи можливості по оформленню приміщень. Колекції настінної плитки представлені різноманітними декорами і вибором кольорів. З їх допомогою ви зможете створити неповторний інтер'єр у ванній кімнаті або на кухні. Матеріали, крім декоративних властивостей, відрізняються неперевершеними експлуатаційними характеристиками. Вони мають високу міцність і мінімальним коефіцієнтом вологопоглинання. Завдяки глазурованої поверхні, декоративні елементи не бояться подряпин, стійкі до будь-якого роду забруднень і впливу хімічних речовин.

В інтернет-магазині будівельних і господарських товарів ОБІ ви можете купити декор для плитки у ванній .
• Панно із зображенням міських пейзажів, екзотичних квітів або репродукціями художніх творів. Декор представляє собою закінчену композицію, розмір якої необхідно підбирати, виходячи з площі приміщення. Сюжет зможе доповнити загальний дизайн-проект ванної кімнати або стати його основним елементом.
• Бордюри для плитки, представлені в онлайн-каталозі ОБІ великим вибором розмірів і форм. Вони допоможуть ефектно оформити кордону настінної плитки або виділити її окремі зони.
• Декоративні вставки, що відрізняються дизайном поверхні від основних елементів колекції. Декори можна викласти вертикальною смугою, шаховим малюнком або в хаотичному порядку.

Похожие страницы:

  1. Узнать больше о смесях для плитки
  2. Як вибрати надійний клей для плитки?
  3. Как Выбрать Клей для Плитки
  4. Водостойкий Клей для Плитки