Июнь 29, 2017 – 19:11

Укладання плитки ПВХ - укладання кварцвініловая плитки своїми силами.

Важливо! У цій інструкції з укладання плитки - під плиткою ПВХ ми розуміємо саме кварцвініловая ПВХ плитку. Якщо ваша плитка ПВХ не є кварцвініловая, то порядок укладання та підготовки підстави може бути інший, іноді набагато складніше, тому краще уточнити ці моменти у кваліфікованих продавців.

Для укладання плитки ПВХ потрібно наступний інструмент:

1. Сталева метрова лінійка.

2. Рулетка.

3. Зубчастий шпатель А2 - з розміром зубця 2 мм. Простий шпатель для кахлю не підходить для приклеювання ПВХ плитки!

4. Будівельний, або хороший великий канцелярський ніж зі змінними лезами. Леза в процесі різання будуть приходити в непридатність (через наявного в складі плитки піску), тому їх краще частіше міняти, не економити на них.

5. Прікаточний валик. Якщо немає валика, то замість нього можна використовувати будь-який важкий брусок, обернувши його в щільну тканину.

6. Олівець.

7. Будівельний (промисловий) фен, але частіше можна впоратися і з допомогою домашнього. Він потрібний не завжди, допомагає у випадках складних заокруглень, або якщо багато місць, які потрібно філігранно вирізати ( «обходити» багато труб, інших перешкод), тоді плитку нагрівають феном, вона стає «податливою» - м'якше, простіше ріжеться.

schema18. Деякі укладальники використовують паперовий скотч (для склеювання плиток на стику), щоб уникнути розбіжності швів, але це не обов'язковий процес.

Підстава перед приклеюванням ПВХ плитки має бути:

- Рівним (не мати різких перепадів і горбків, вм'ятин), якщо є перепад висот, то він повинен бути в одній площині, тобто повинна бути «гірка» з рівним покриттям. Все горбки, ямки, тріщини повинні бути ретельно зашпаклювати.

- Сухим. Вологість статі повинна бути не більше 5%. Якщо ви сумніваєтеся в показниках вологості вашого підстави, то можна скористатися простим побутовим шляхом визначення вологості. Береться серветка, або туалетний папір, накривається зверху поліетиленовою плівкою, приклеюється скотчем по периметру. Якщо після закінчення 6-8 годин папір не ввібрала вологу з підстави, немає ніякого конденсату під плівкою, то підстава можна вважати сухим.

- Чистим. Під чистим підставою розуміється покриття без слідів піску, жиру, масел, поліролі, фарби. Зауважимо, що за допомогою контактного клею ПВХ плитку можна приклеїти і на пофарбовану поверхню, якщо вона рівна і чиста. Бажано пропилососити підставу перед приклеюванням плитки.

Похожие страницы:

  1. Кладка Плитки
  2. Клей для Плитки См 11
  3. Клей для Плитки
  4. Клей для Пвх Плитки