Июнь 29, 2017 – 18:33

основні види керамічної

Як вибрати плитку? Корисні поради.
Корисне про ремонт

Керамічна плитка являє собою виріб, виготовлений із суміші глини одного з сортів, з додаванням інших натуральних компонентів, попередньо спресованих під високим тиском і потім обпалених в печах при температурі від 1040 до 1300 ° С в залежності від типу плитки.
Так само, як і інші вироби з кераміки, керамічна плитка щодо міцна, легко миється, гігієнічна, вогнетривка, і в деяких своїх видах морозостійка. Завдяки цим перевагам вона так популярна і є практично незамінним матеріалом при будівництві або ремонті. Область застосування керамічної плитки неймовірно широка. Плитка використовується для облицювання стін і підлоги, камінів, басейнів, для фасадів та цоколів (фасадна плитка, керамограніт), пристрої фальшполов, покриття тротуарів - іншими словами, практично для будь-яких поверхонь, що експлуатуються в самих різних умовах. Без керамічної плитки не обходяться сьогодні ні кухні, ні ванної кімнати.
Крім технічного аспекту (який вид плитки і де застосовувати), важливе значення має естетичний аспект. Ці дві основні характеристики керамічної плитки настільки істотні і взаємопов'язані, що часто викликає у покупця утруднення з вибором конкретного матеріалу. Адже, з одного боку, хочеться мати красиву і оригінальну плитку, яка в той же час володіє технічними характеристиками, необхідними для конкретного випадку. Періодами викликає здивування, коли бачиш настінну плитку для внутрішніх робіт, застосовану для облицювання ганку на вулиці, або керамограніт високої міцності в простому дизайні в приватному інтер'єрі розкішного особняка.
Тому при виборі керамічної плитки і керамограніта потрібно вміло поєднувати побажання естетичного характеру зі знаннями технічних особливостей. Щоб краще розібратися в цьому, докладніше зупинимося на різних типах керамічної плитки, торкнемося основ виробництва і технічних характеристик, а також наведемо приклади укладання плитки в різних умовах і приміщеннях.

Похожие страницы:

  1. Панно з керамічної плитки
  2. Біла Керамічна Плитка
  3. Різка керамічної Плитки