Июнь 30, 2017 – 10:05

sakuraМи надаємо послугу дизайн-проекту приміщень, облицьованих керамічною плиткою

У нашій компанії Ви можете замовити послугу з розробки дизайн-проекту розкладки плитки у ванній, на кухні та інших приміщеннях. Оформлення проекту відбувається в кілька етапів:

Розкладка плитки на підлозі і стінах

Від замовника потрібно надати точний план приміщення, яке планується оформити з розмірами всіх стін і висоти стель. Також на цьому плані необхідно відзначити розташування обладнання і сантехнічних вузлів. Крім того, для вибору правильного варіанту розкладки керамічної плитки важливі і дрібні деталі інтер'єру: рушникосушки, дзеркала та ін.

butterflysКлієнт повинен вибрати з нашого каталогу вподобану йому колекцію. Якщо Ви не зможете визначитися самостійно, Вам допоможуть наші консультанти. Після цього можна буде приступати до формування 3D проекту розкладки плитки. Нагадуємо, що у Вас є можливість отримати безкоштовний варіант розкладки на стіни і підлогу плитки - варто лише замовити плитку у нас.

формування розгортки

Ви отримуєте на руки або на електронну пошту повний проект із зазначенням точної кількості витратних матеріалів, включаючи клей і затірку, а також картинки з найменуванням обраної Вами плитки.

* У разі оформлення замовлення, а також його оплати в нашому магазині керамічної плитки, грошові кошти, витрачені на дизайн-проект 3D-розкладки плитки ванноїкімнати, будуть відняті з Вашого рахунку. У вартість 3D Візуалізації входить розкладка не більше двох колекцій, в двох варіантах! Колекції для розкладки повинні бути визначені до початку складання візуалізації!

Похожие страницы:

  1. ​5 преимуществ укладки тротурной плитки
  2. Розрахунок керамічної плитки
  3. Інструкція з укладання керамічної плитки
  4. Способи укладання керамічної плитки
  5. Як зробити розчин для керамічної плитки