Июнь 30, 2017 – 09:19

Дрібна плитка у ванній кімнатіВибір плитки для ванної кімнати проводиться з урахуванням кількох факторів, основними з яких є її призначення, розміри приміщення і бажана колірна гамма.

За призначенням класифікують плитку, призначену для підлоги і для стін. Перший тип має більшу вагу і товщину в порівнянні з другим видом, а також підвищені характеристики.

Типові розміри плитки

Розмір плитки для ванної кімнати має кілька варіантів, його вибір залежить як від особливостей приміщення, так і від вимог пред'являється до нього оформлення.

Зазвичай по свої розмірами плитка розбивається на чотири категорії:

Маленька. Маленька плитка 10х10 для ванної застосовується для дуже нерівних стін, так як такі розміри оздоблювального матеріалу дозволяють приховати кривизну поверхні. Фото - плитка різних розмірів у ваннійТакож до такого розміру вдаються в разі створення будь-яких художніх елементів на стіні або підлозі. Середня.
До середнього розміру відносяться плитка для ванної 15х15, 20х20, 20х30 см. Такий оздоблювальний матеріал застосовується для приміщень, що мають типові розміри, тому саме цей розмір має найбільшого поширення. Таку плитку зручно викладати в стандартних санвузлах, що мають не дуже викривлені стіни і квадратну форму. Велика.
Великий розмір кахельної плитки для ванної кімнати складає від 25х40 см. Така плитка відрізняється підвищеними вологозахисними властивостями, але її застосування обмежується розмірами приміщення через незручності облицювання вузького простору. Дрібна.
Дрібна плитка для ванної кімнати, звана також мозаїчної, має розміри менше 10х10 см. Оздоблення нею застосовується при дуже незначних обсягах санвузла для створення ефекту збільшення видимого простору.

Особливості розмірів плитки

Оптимальний розмір плитки не тільки прискорює і полегшує облицювальні роботи, але і створює необхідний дизайн приміщення. Як уже зазначалося, плитка 10х10 підійде для ванної кімнати, що має яскраво виражені нерівності поверхні, що відбувається. Однак варто враховувати, що укладання такого матеріалу є трудомісткою і вимагає висококваліфікованого ...

Похожие страницы:

  1. Керамічна плитка для ванної кімнати
  2. Вибір плитки для ванної кімнати
  3. Вибір плитки для ванної, практичні поради