Июнь 30, 2017 – 08:46

кахельна плитка для ванної

Оздоблення ванних кімнат і кухонь керамічною плиткою давно вже стала традиційною. Ця найбільш популярна різновид оформлення стін має як свої переваги, так і недоліки, про які необхідно знати перед покупкою.

До числа незаперечних переваг керамічної плитки можна віднести:

Високу міцність;

Стійкість до агресивних дій хімічних реагентів;

Стійкість до перепадів температури;

Можливість використання в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Керамічна обробка чудово себе показує при використанні в банях і саунах, посколькукераміка прекрасно переносить високу температуру.

Нетоксичність також є важливим позитивним критерієм -кераміческаяплітка виготовляється з природних матеріалів, що обробляються випалюванням. Процеси виробництва керамічної плитки не завдають шкоди природі, а готова продукція абсолютно безпечна для людини.

Крім усього іншого, кахельна плитка володіє слизькою поверхнею, яка не має статистичного напруги, тому пил, особливо небезпечна для людей страждають алергією, на ній не скупчується.

Відсутність проблем з вибором також є важливим фактором - ми пропонуємо вам кахельну плитку всіляких форм, кольорів і розмірів, що дозволяє втілити в життя найсміливіші дизайнерські проекти.

Недоліків керамічної обробки далеко не так багато, як достоїнств. Такі недоліки, як твердість і холодність, в більшій мірі грають роль при використанні плитки для підлоги, ніж стіновий. Головним мінусом плитки є складність монтажу - для цього найчастіше необхідно використання послуг професіоналів. При високій вологості поверхню кахлю стає слизькою, що також відноситься до числа недоліків.

Як вибрати плитку

Вивчивши плюси і мінуси керамічної обробки, і зробивши вибір на користь неї, кожен неминуче стаківается з таким питанням: як правильно вибрати плитку з величезного вибору, представленого в магазинах? В першу чергу звертайте увагу на інформацію, зазначену на упаковці - саме там, як правило, можна знайти всі необхідні характеристики. Найбільш важливими з них є:

Рівень стійкості до щелочам.Особенно це важливо для плитки, яка встановлюється в ванних кімнатах.

Стійкість до кислого середовища - миючі та чистячі засоби.

Кахель, покритий глазур'ю, повністю відповідає цим вимогам, завдяки мінімальній пористості (гидрофобности) він не вбирає вологу і запахи, не вимагає спеціального догляду.

Похожие страницы:

  1. Керамічна плитка у ванну кімнату
  2. Керамічна плитка для ванної та кухні
  3. Керамічна плитка для ванної кімнати