Июнь 30, 2017 – 09:07

Виробники пропонують величезний вибір плитки для ванної: від недорогого простенького кахлю до ексклюзивних дизайнерських колекцій. При такій великій кількості варіантів складно не розгубитися. У даній статті ми розповімо про те, якими критеріями керуватися, купуючи керамічну плитку.

Як правильно підібрати дизайн плитки для ванної

яку плитку вибрати для ванноїОбробка ванної кімнати керамічною плиткою дозволяє реалізувати практично будь-які стильові рішення. Не дарма дизайнери так люблять працювати з цим матеріалом. Але, розглядаючи варіанти плитки для ванної, не забувайте, що політ фантазії повинен поєднуватися зі здоровим глуздом.

Існують основні закономірності в оформленні будь-якого приміщення, зокрема:

  • штучне освітлення може значно змінити відтінок оздоблювального матеріалу;
  • вертикальний малюнок створить відчуття того, що стеля вище, і візуально витягне стіни вгору;
  • підбір керамічної плитки для ванної залежить від розмірів приміщення, темні тони зроблять невелику кімнату візуально ще менше, світлі - розширять;
  • великий і яскравий орнамент додасть стіні або підлозі монолітності, але зменшить простір;
  • глянцеві поверхні при електричному освітленні блікуют і цим стомлюють зір.

Все це необхідно враховувати при підборі керамічної плитки для ванної.

Класика: універсальне рішення

плитка для ванної як вибратиБезпрограшним варіантом для практично будь-якої ванної є класичний дизайн, при якому верх стіни обробляють кахлем світлого відтінку, а низ - плиткою на кілька тонів темніше. Іноді ці частини поділяються бордюром. Приклад такого оформлення кімнати показаний на фото. Її декор виконаний в теплих, теракотових кольорах.

Можливі й більш радикальні рішення. підбір плитки у ваннійНаприклад: більш контрастне поєднання кольорів, поєднання в одному декорі однотонної плитки і орнаменту. Головне, щоб підбір кахельної плитки для ванної проводився з урахуванням особливостей конкретного приміщення.

Дивимося на схід

Для любителів екзотики, яскравих фарб і вигадливих візерунків підійде дизайн, виконаний з використанням східних мотивів. Як підібрати плитку в ванну, якщо ви віддаєте перевагу подібний стиль?

Купуйте кераміку насичених, глибоких тонів. В даному випадку будуть доречними соковиті відтінки жовтого, червоного, блакитного та золотого кольору.

яка плитка краще для ванної варіанти плитки для ванної

Джерело: build-experts.ru

0

Похожие страницы:

  1. Розміри плитки для ванної: які бувають варіанти
  2. Плитка для ванної для Підлоги
  3. Вибір плитки для ванної кімнати