Июнь 29, 2017 – 18:44

У каталогах KERAMA MARAZZI представлений весь багатий асортимент керамічної плитки, керамічного граніту, мозаїки та декоративних елементів, дизайнерські рішення для інтер'єрів і фасадів, а також приклади реалізованих проектів. По всій Росії і за її межами продукція компанії прикрашає найрізноманітніші об'єкти нерухомості: житлові, державні, комерційні, спортивні, культурні та соціальні.

Каталоги KERAMA MARAZZI нагадують атлас або путівник, що захоплює в подорож навколо Світу - по містах, країнах і континентах. Тематичні колекції стають відображенням багатогранної історії, унікальних культур різних народів і великих цивілізацій, втіленням актуальних і модних тенденцій.

Асортимент KERAMA MARAZZI налічує тисячі найменувань керамічної плитки , керамічного граніту, мозаїки та декоративних виробів. Представлені в різних форматах і стилях, в різноманітній кольоровій гамі, з різною товщиною, структурою і текстурою поверхні, вони відповідають самим різним смакам і потребам сучасного суспільства.

Вибір настільки великий, що дає можливість будь-якому покупцеві, включаючи професійну аудиторію архітекторів, дизайнерів, проектувальників і будівельників, створити вишуканий і оригінальний дизайн і забезпечити проекту індивідуальність.

Похожие страницы:

  1. Керамічна Плитка Укладання
  2. Керамічна Плитка для Туалету
  3. Керамічна Плитка Інтернет
  4. Керамічна Плитка Цегла