Июнь 30, 2017 – 08:31

Такі різні виробники російської кераміки

Сучасний ринок російської керамічної плитки можна умовно розділити на три складові:

  • Російські підприємства, що працюють по-старому;
  • Російські підприємства, що перейшли на нову технологію виробництва (Azori, Ceradim, Estima, Волгоградський Керамічний Завод, Italon, Grasaro, Нефрит-Кераміка, Kerama Marazzi, Уралкераміка, Керабуд, Шахтинська плитка);
  • Зарубіжні підприємства, що відкрили виробництво плитки в Росії (Cersanit, ColiseumGres, LB-Ceramics).

Чому вітчизняна плитка буває неякісною

Почнемо нашу розповідь з першої категорії виробників вітчизняної плитки. Це ті підприємства, які з тих чи інших причин не змогли або не захотіли переходити на нову технологію виробництва керамічної плитки. Причин для цього може бути декілька. Від банального браку коштів на переобладнання виробничих площ, до простого небажання міняти що-небудь. Здавалося б, час диктує нові вимоги. Керамічна плитка з РосіїРосійська плитка низької якості не може в умовах конкуренції користуватися попитом, але це не зовсім так.

Як і в радянські часи, на сьогоднішній день існує досить великий сегмент споживачів, які на перше місце ставлять не дизайн і високі технічні характеристики кераміки, а її вартість. Крім цього, споживачами малобюджетной вітчизняної плитки є будівельні організації, які здійснюють «соціальний ремонт» в новобудовах і великі мережеві будівельні магазини, яким потрібно товар низької цінової категорії для залучення покупців.

Застаріле обладнання не дозволяє таким виробникам випускати плитку великої щільності і великого формату. Це означає, що на них випускається лише настінна облицювальна плитка 15х15 см, відома нам з радянських часів. Заготовки плитки відправляються в печі на металевій сітці, яка прогинається під впливом температури. В результаті плитка з печі виходить нерівною. Відсутність автоматики не дає можливість регулювати склад глиняної суміші, тому плитка при спіканні нерівномірно вмощується. Барвники грубого помелу і контроль їх дозування в ручному режимі призводять до серйозного розбіжності в кольорі готової продукції.

Плитка виробників, що працюють по-старому, дійсно є найбільш доступною. Але купуючи її, ви повинні бути готові до того, що, наприклад, плитка для ванною з Росії буде невитриманість за розмірами, буде істотно відрізнятися за колірною гамою, так і дизайн її буде залишати бажати кращого. З цієї причини купити російську плитку від цих виробників в нашому магазині ви не зможете.

Якісна російська плитка вже не міф!

До другої за рахунком категорії вітчизняних виробників ми умовно віднесли ті російські підприємства, які намагаються йти в ногу з часом. Вони почали освоювати нові технології, оновили виробничі лінії, стали закуповувати барвники для глазурі за кордоном. Нехай не відразу, але з часом, керамічна плитка з Росії наблизилася за якістю до імпортних аналогів, зайнявши середній ціновий сегмент на ринку.

Похожие страницы:

  1. Плитка с Рисунком для Ванной
  2. Плитка для Ванной Коллекции
  3. Плитка для ванної кімнати
  4. Плитка для Кухни Фото