Июнь 30, 2017 – 09:53

Як правильно наносити клей для плитки зубчастим шпателем

Мінімальний набір інструментів для укладання керамічної плитки

Після того, як всі підготовчі роботи перед укладанням плитки проведені, і коли настає час взятися за саму укладку плитки, будь-якому майстрові знадобитися мінімально необхідний набір інструментів, серед яких обов'язковими є:

на фарбу

Фарбу перед укладанням плитки краще видалити, а зробити це можна за допомогою як механічного способу, так і будівельним феном, або спеціальними знищують фарби. Але якщо фарба досить міцна і міцна, то можна приклеювати плитку прямо на неї. Але краще зробити на стіні насічки на відстані близько двох сантиметрів, щоб вона стала більш шорсткою, а зчеплення з плиткою покращився.

Варіанти установки хрестиків при поклейке плиткина пінобетон

На таке підстава плитку класти не рекомендується, так як воно може швидко зруйнуватися, звівши нанівець усі зусилля. Якщо плитка укладається на фасад, то краще використовувати в якості основи звичайний бетон. Якщо ви все ж вирішили ризикнути, то такий матеріал перед укладанням потрібно добре прогрунтувати і обштукатурити.

на штукатурку

На стару штукатурку можна приклеювати плитку лише в тому випадку, якщо вона надійно закріплена до стіни. Якщо поверхня була вирівняна саме за допомогою штукатурки, то до облицювання плиткою має пройти якийсь час - як правило, не менше двох тижнів.

цегляна поверхню

Перш, ніж приклеювати плитку до силікатної або бетонної цеглі, його необхідно обштукатурити. Якщо ж стіна викладена з керамічної цегли, то, можливо, необхідно буде підрівняти поверхню: виступаючі частини відбити, а западини залити розчином. Відбити деякі частини молотком, а потім залити розчином потрібно буде і в разі наявності в кладці нетривких частин, тріщин і т.д.

свіже підставу

Укладати плитку на поверхні, які вже мають якийсь покриття, звичайно, складніше, ніж використовувати нову підставу, але і тут є певні нюанси. Так, наприклад, бетонні поверхні повинні бути витримані кілька місяців, а перевірити готовність можна простим способом: потрібно зробити невелику подряпину цвяхом, а потім подивитися, кришиться чи краю подряпин - якщо немає, то поверхня повністю готова до укладання плитки.

Похожие страницы:

  1. Керамічна Плитка Леруа Мерлен
  2. Керамічна Плитка для Туалету
  3. Керамічна Плитка Інтернет
  4. Керамическая Плитка Укладка