Июнь 29, 2017 – 19:35

Плитка на кераміка найчастіше працюєКерамічна плитка для підлоги - матеріал, що володіє масою незаперечних пріоритетів, але один суттєвий недолік - високу теплопровідність. Тому часто її укладають поверх водної або електричної обігрівальної системи, що отримала назву «тепла підлога». Технології та схеми приклеювання підлогової кераміки до поверхні підлоги, що включає огрівальну систему, аналогічні способам її звичайної укладки. Однак є відмінність: використовувати потрібно специфічний клей для теплої підлоги, інакше покриття прослужить не більше трьох-чотирьох тижнів.

Схема теплої підлоги з керамічним покриттям підлогиЕксплуатація «теплих підлог» з будь-чистової поверхнею передбачає постійний вплив температурних перепадів на матеріали, що входять до листкову конструкцію. У звичайному клейовому складі від підвищення температури відбуваються лінійні розширення, що змінюються скороченням обсягу при охолодженні. Наслідком коливань стає розтріскування, відшарування елементів керамічного покриття, поява заповнених повітрям пустот під шаром плитки. Підлогове покриття не тільки не буде «триматися» за облицьовану поверхню, а й стане створювати перешкоди для проходження тепла через заповнених повітрям порожнин.

Тому для пристрою керамічної підлоги, призначеного для спільної роботи з обігрівальних водним або струмопровідних контуром, потрібен особливий сполучний склад, який:

  • без наслідків переносить циклічні перепади температури,
  • не реагує на вплив критичних значень температури (-30º; + 150º С);
  • має еластичність, легко наноситься на поверхню, що обробляється;
  • створює міцне зчеплення з чорновою поверхнею і з напільного керамікою;
  • не впливає на інертність прогріву конструкції підлоги.

Плитка на кераміка найчастіше працює «в парі» з системою тепла підлога

Високі споживчі властивості еластичних клейових матеріалів для укладання кам'яної, клінкерної, кахельної плитки на теплу підлогу досягаються за допомогою введення до складу специфічних полімерних модифікаторів. Ці пластифікатори виключають появу тріщин через розширення і подальшого стискання сполучного речовини.

Клей тестується виробником, на підставі досліджень в маркіровці позначається кількість циклів температурних коливань, які склад переносить без руйнування структури, і інші характеристики.

Плитка над теплими підлогами укладається звичайним способом Зубчастим шпателем розподіляють еластичний клей

Джерело: pol-master.com

0

Схожі сторінки:

Похожие страницы:

  1. Клей для Плитки Эластичный
  2. Клей для Плитки Термостойкий
  3. Клей для Плитки Церезит См 11
  4. Клей для Плитки Литокол
  5. Клей для Плитки Теплый Пол