Июнь 29, 2017 – 18:29

Плитка під біла цегла на фартусі кухні. Ідеї оформлення.

Серед всіх видів плитки, яка використовується для укладання на фартух, плитка під біла цегла - одна з найпопулярніших. Це пояснюється її універсальністю - нейтральний колір підходить до будь-яких меблів і будь-якого відтінку стільниці, а форма цеглинка - може використовуватися для оздоблення інтер'єрів як в сучасному стилі, так і в класичному.

Найчастіше однотонна біла плитка кладеться на всю висоту кухонного фартуха (60 см) і на зону над плитою, під витяжкою (близько 80-90 см). Тим не менш, ви можете укласти плитку на всю стіну, над витяжкою. Як це буде виглядати, можна подивитися на відео, розміщеному нижче. В цьому випадку треба враховувати товщину плитки, адже на це величину потрібно буде робити відступ меблів кухні від стіни. Дуже красиво виглядає укладання тієї ж плитки на сусідніх до меблів стінах.

Білу плитку під цеглу можна класти як зі зміщенням (традиційна укладка, відступ верхнього ряду 50 відсотків від нижнього), так і ялинкою. Ялинкою незвичніше, але підійде не до всякої меблів. Приклади теж будуть в відео.

Біла затирка плитки під цеглуЩе один плюс використання білої плитки під цеглуна кухні - те, що не потрібно підбирати відповідний по тону підлогу. Залежно від стилю покладіть просто плитку під дерево, плитку під камінь - або просто моноколори. Буде виглядати дуже добре - і ніякого головного болю.

Плитка під білий цеглинка для ванної. Ідеї оформлення

Білий кірпічік- універсальний матеріал для тих, кіт хоче оформити ванну кімнату зі смаком і не помилитися. Таку плитку можна використовувати для інтер'єрів в самому різному стилі.

Для кантрі стилю найпростіше рішення - викласти плитку не до стелі, пофарбувати стіну в пастельний колір (зелений, жовтий, блакитний) і поставити окремо стоїть фігурну ванну. На підлогу можна покласти паркет або плитку під паркет, а вздовж стіни розмістити якийсь зістарений шафа.

Щоб отримати ванну в класичному стилі, можна додати до білої плитці чорну, поставити чавунну ванну і застосувати принципи симетрії (наприклад, ванна в центрі, по боках однакові шафи - або по центру класичний умивальник, по сторонам однакові шафи і т.д.).

Якщо вам подобається сучасний стіл ь, все ще простіше. Купуєте меблі для ванної в сучасному стилі, додаєте плитку під цемент, під дерево або моноколори на підлогу, додаєте яскраві рушники, стильну сучасну душову кабіну - і результат змусить захопитися всіх ваших гостей.

Похожие страницы:

  1. Керамічна Плитка 15Х15
  2. Керамічна Плитка Каталог
  3. Керамічна Плитка
  4. Керамічна Плитка Плитка
  5. Керамічна Плитка Пенза