Июнь 29, 2017 – 18:48

Керамічна плитка настінна

Будівництво власної парильні - багатоступінчастий процес, в якому кожен етап має визначальне значення. І влаштування підлоги лазні, звичайно, винятком не є. Для забезпечення відводу води, вентиляції, тепло- та гідроізоляції необхідно дотримуватися нескладних, але важливі правила монтажу. Також слід врахувати, що термін експлуатації підлоги буде залежати від якості вихідного матеріалу і обраної технології облаштування. Якщо питання, який зробити підлогу в лазні для вас актуальне як ніколи, то дана стаття допоможе розібратися в різновидах банних підлог і тонкощах їх укладання.

Щоб побудувати правильний підлогу в лазні насамперед необхідно вирішити, з якого матеріалу він буде виготовлений. На сьогоднішній день найбільш прийнятними визнані два варіанти: дерев'яний і бетонну підлогу. Кожен має свої переваги і нюанси облаштування, а значить, без відповідної теоретичної підготовки не обійтися.

Дерев'яна підлога

Класичне рішення, не втрачає популярності ось уже багато років. Навіть інтенсивний розвиток будівельного ринку не в силах перекреслити природних переваг. Дерев'яні підлоги:

екологічні і абсолютно безпечні для здоров'я;
естетично привабливі і здатні продемонструвати бездоганний смак власника парильні;
не вимагають на зведення великої кількості часу (в порівнянні з бетонними аналогами);
привносять в баню затишну та комфортну атмосферу.
різновиди

При зведенні лазні своїми руками підлоги (в залежності від конструкції) діляться на що протікають і непротекающіе. У першому випадку проводиться настил однорівневих мостин, що забезпечують вихід води через щілини з подальшим всмоктуванням її в грунт під фундаментом. З мінусів протікають підлог слід зазначити неможливість утеплення, тому що мостини після кожного використання знімають і просушують.

У другому - монтаж здійснюється з невеликим нахилом у бік зливного отвору, оснащеного водозбірником і відвідної трубкою, яка веде до септик. Непротекаемого конструкція вимагає монтажу чорнової підлоги і утеплення керамзитом. Даний спосіб більш дорогий і трудомісткий, зате за критеріями зручності та практичності йому немає рівних.

Похожие страницы:

  1. Керамічна плитка
  2. Керамічна Плитка Цегла
  3. Керамічна Плитка