Июнь 30, 2017 – 08:54

«У мене керамічна плитка з глазур'ю бежевого кольору, від середини вгору світліше, в середині декоративна вставка і нижче темніше за кольором, підлога - темно-бежева плитка для підлоги. Виглядає красиво, один мінус - це стики між плиткою, які покриваються пліснявою там, де потрапляє вода. Раз на два роки потрібно переробляти, все прибирати і знову замазувати ». 

«У нас англійська колекція від Kerama Marazzi," Традиція ". Сподобалася тим, що світла, матова, три види плитки + декор в одному стилі ».

кахель

Незважаючи на те, що кахель є різновидом керамічної плитки, найчастіше він сприймається як щось відокремлене. Основна його перевага - блискуча глянсова поверхня, яка дозволяє зробити ванну кімнату більш ефектною, а також візуально розширити простір. Втім, існують і матові варіанти кахлю.

«У ванній кімнаті при спальні - велике кахельна плитка кольору морської хвилі з прожилками під мармур: вгорі світла, потім декоративний бордюр і далі більш темна, у дітей - в блакитно-синій гамі, а на першому поверсі в жовто-білій колірній гамі .. . Якось так. Все подобається, всім задоволена ».
«У моїй першій квартирі у ванній плитка була бежева, матова. Супер! У нас в регіоні вода жовтувата, тому шви швидко "іржавіють", а з такою плиткою нічого не видно було. І те, що матова, - ні крапель, ні розлучень. І колір бежевий - спокійна, поза модою ».

мозаїка

Мозаїка в ванній є дуже витонченим рішенням, причому ви можете зробити візерунок як на стіні, так і на підлозі. Ваша ванна кімната може стати справжнім витвором мистецтва, особливо якщо малюнок буде продуманий особисто вами.

«У мене в ванній мозаїка синя. Супер, тільки класти важко було, щоб рівно ».
«Теж постало питання про плитці у ванній: знаю, що як не доглядай, все одно вона темніє, як і на підлозі, - для мене це прям трагедія, не терплю ці шви. Чоловікові подобається мозаїка, але там взагалі все в швах ».

Натуральний камінь

Якщо ви зважилися на обробку ванної натуральним каменем, то ви напевно розумієте, що це задоволення не з дешевих. Крім того, важливо правильно вибрати матеріал, оскільки його заміна може бути просто неможливою: кожен камінь унікальний.

«Білі мармурові плити і чорна підлога, на якому видно кожна крапелька, через що його постійно доводиться протирати. В інший ванної - бежевий мармур з помітними прожилками, на підлозі і стінах однаковий - на ньому взагалі не видно води ».

Похожие страницы:

  1. Плитка для ванною в Нижньому Новгороді
  2. Плитковий Клей для керамограніту
  3. Плитка Напольная Леруа Мерлен