Июнь 30, 2017 – 08:16

клей для стельової плитки

Укладати плитку БЕЗ швів СВОЇМИ РУКАМИ.СТЕЛЬОВА плитка БЕЗ швів - ТЕХНОЛОГІЯ МОНТАЖУ

Використання безшовної пенополистирольной плитки - прекрасний спосіб зробити недороге, але красиве і практичне оформлення стелі своїми руками. Відмінні експлуатаційні характеристики і різноманітність фактури і колірної гами зробили цей матеріал одним з популярних в оформленні інтер'єру.

У цій статті розглянемо, як зробити стелю з плитки без швів. Переваги цього матеріалу видно, як то кажуть, неозброєним оком.

Пінополістирол є різновидом пінопласту, тому їх часто плутають. Для виготовлення стельової плитки в основному використовується саме пінополістирол. Він не має пір, на відміну від пінопласту, тому не пропускає водяні пари і повітря. Внаслідок цього, стельові плитки з пінополістиролу грають роль теплоізоляції і звукоізоляції на стелі.
Перед установкою стельової плитки не потрібно дуже якісна підготовка. Досить застосувати мінімальну корекцію підстави і елементарні підготовчі дії.

Візерунок і колірні рішення на сьогодні представлені настільки широко, що вибрати підходящий матеріал для втілення найсміливіших дизайнерських ідей, не складе труднощів.
Пінополістирольні стельові плитки не боятися вологого середовища, тому їх можна використовувати у вологих приміщеннях. Однак необхідно влаштовувати якісну систему вентиляції, інакше волога, яка може потрапити під покриття через мікрозазори між елементами, спровокує розвиток грибка.
Цей матеріал довговічний. При правильному монтажі і експлуатації міняти його незабаром не доведеться.
Якщо стелі не дуже рівні, плитка може приховати деякі дефекти, і візуально нерівності не будуть помітні.
Стельову плитку при бажанні можна пофарбувати водоемульсійною фарбою в бажаний колір.
Є у цього матеріалу також деякі негативні сторони:

Окремі види стельових плиток (особливо кольорові варіанти) схильні до дії сонячного світла.
Для стель оформлених пенополистирольной плиткою потрібен особливий підхід в питанні освітленості. Тут не можна застосовувати точкові вбудовані світильники, лампи розжарювання, розташовані близько до поверхні стелі. Нагрівання і перепади температур вкрай негативно впливають на матеріал. Плитка може деформуватися або відпасти.

Похожие страницы:

  1. Робимо альпійську гірку своїми руками
  2. Як класти плитку своїми руками
  3. Укладання керамічної плитки своїми руками