Июнь 30, 2017 – 09:54

Укладання кахельної плитки на стіни Перш ніж укладати кахельну плитку, поверхні зачищаються від бруду і пилу і грунтуються праймером або 15% емульсією ПВА. Використовуючи вже складену схему укладання приступаємо до виконання робіт. Причому якщо нам доведеться укладання кахлю по підлозі і стінах, починати слід з підлоги.

Облицювання стін.

Облицювання стін починається також з монтажу маяків. Операція повторює установку маячків для підлоги. Для спрощення робіт, можна натягнути нитку, яка відходить від поверхні маяків на 4-5 мм. З її допомогою буде легше вирівнювати площину.

Якщо підлога виконана без нахилу, то працювати починаємо з нижнього ряду. При цьому часто виникає необхідність забезпечити примикання одного з рядів до будь-якої горизонтальної поверхні нерізані краєм. Також не рідкісні випадки, коли пів має ухил або облицювання не досягає поверхні підлоги. У таких ситуаціях застосовуються спеціальні прийоми: починають з другого ряду, під перший ряд на стіну прибивають підтримуючу планку або роблять укладку зверху вниз.

Перед початком робіт робиться перевірка схеми укладання, за допомогою сухої верстки кахлю. Облицювання першого ряду зручно починати від середини стіни до кута. Проводимо вертикальну лінію через середину стіни, потім визначаємо як повинна примикати плитка до цієї межі (серединою або краєм).

Найпростіше починати роботу з облицювання від статі. На тильну сторону плитки наноситься клейова маса і вирівнюється гребінкою. Плитка прикладається на необхідне місце і сильно притискається до стіни. Перевіряється її положення щодо маяків за допомогою рівня. Далі під нижній край кахлю підкладаються хрестики і рівнем перевіряється горизонтальність верхнього краю плитки. Потім за аналогією встановлюється наступна плитка і вирівнюється щодо маяків і сусідній плитки. За допомогою рівня перевіряється горизонтальність верхнього краю плиток. Якщо потрібно трохи підняти одну з плиток, то це робиться клинами, які підбиваються під плитку. Після контрольного вирівнювання плиток по плоскоскості і висоті, між ними вставляються хрестики. Слід не забувати візувати прямолінійність і горизонтальність верхнього краю плиток. При лицювальн стін дуже важливо стежити за паралельних поверхонь стіни і плитки. Це не складна дія дозволить уникнути переломів площині. Перший ряд краще довести по всьому периметру приміщення і тільки потім приступати до облицювання всієї стіни. При проходженні, одна з кутових плиток повинна перекривати іншу, а між плитками повинен бути шов. Це робиться за допомогою підрізування кутових плиток.

Похожие страницы:

  1. Укладання керамічної Плитки на Стіну
  2. Способи укладання керамічної плитки
  3. Технологія укладання плитки на кухні своїми руками