Июнь 30, 2017 – 09:07

Розглядаючи зразки дизайну ванних кімнат в авторитетних виданнях, ми найчастіше «потрапляємо» або в сучасні інтер'єри, або в класичні. Побачити продуманий інтер'єр радянської епохи - рідкісна удача.

Зразки дизайну ванних кімнат. Проект дизайнера Ірини Троценко - учасник конкурсу «Кращий 3D-який інтер'єр ванної кімнати» на сайті

Ця ванна кімната при майстер-спальні створювалася для холостяка, який тяжіє до мистецтва соцреалізму. Чітка і проста планування, стіни пофарбовані в білий колір і оброблені білим ж кахлем, плитка на підлозі - з обов'язковими маленькими ромбиками. Аксесуари підібрані відповідно до епохи: світильники в стилі 1920-х років, білі аскетичні фіранки, аптечні прозорі шафи. Сантехніка найпростіших форм, без зайвих сентиментів. Естетика цього простору могла б перенести нас в лікарню, якби не одна важлива деталь. Стіна, яка проглядається з будь-якої точки ванної кімнати , прикрашена складною мозаїкою із смальти. На ній відтворено картина Олександра Самохвалова «Після кросу» (1935). Пашить здоров'ям юна красуня, яка бере водні процедури, стала головною героїнею і окрасою цього суворого простору.

Проект дизайнера Ірини Троценко - учасник конкурсу «Кращий 3D-який інтер'єр ванної кімнати» на сайті Посилання на сторінку проекту:

Похожие страницы:

  1. Медицинская справка о кодировании от алкоголизма
  2. Керамічна настінна плитка що може бути краще для ванної?
  3. Как рассчитать количество кафельной плитки для ванной
  4. Вибираємо кращу кахельну плитку для оформлення ванної кімнати
  5. ​Преимущества эротического массажа для женщин и мужчин