Июнь 30, 2017 – 09:07

Розглядаючи зразки дизайну ванних кімнат в авторитетних виданнях, ми найчастіше «потрапляємо» або в сучасні інтер'єри, або в класичні. Побачити продуманий інтер'єр радянської епохи - рідкісна удача.

Зразки дизайну ванних кімнат. Проект дизайнера Ірини Троценко - учасник конкурсу «Кращий 3D-який інтер'єр ванної кімнати» на сайті

Ця ванна кімната при майстер-спальні створювалася для холостяка, який тяжіє до мистецтва соцреалізму. Чітка і проста планування, стіни пофарбовані в білий колір і оброблені білим ж кахлем, плитка на підлозі - з обов'язковими маленькими ромбиками. Аксесуари підібрані відповідно до епохи: світильники в стилі 1920-х років, білі аскетичні фіранки, аптечні прозорі шафи. Сантехніка найпростіших форм, без зайвих сентиментів. Естетика цього простору могла б перенести нас в лікарню, якби не одна важлива деталь. Стіна, яка проглядається з будь-якої точки ванної кімнати , прикрашена складною мозаїкою із смальти. На ній відтворено картина Олександра Самохвалова «Після кросу» (1935). Пашить здоров'ям юна красуня, яка бере водні процедури, стала головною героїнею і окрасою цього суворого простору.

Проект дизайнера Ірини Троценко - учасник конкурсу «Кращий 3D-який інтер'єр ванної кімнати» на сайті Посилання на сторінку проекту:

Похожие страницы:

  1. Как рассчитать количество кафельной плитки для ванной
  2. Вибираємо кращу кахельну плитку для оформлення ванної кімнати
  3. ​Преимущества эротического массажа для женщин и мужчин