Июнь 30, 2017 – 08:35

Коли справа доходить до ремонту, одні з найбільш палких дебатів розгортаються з приводу економії матеріалів в тих місцях, які "все одно ніхто не бачить". Ми зібрали всі докази "за" і "проти" такого підходу.

Дизайнери категоричні - клеїти шпалери потрібно по всій поверхні стін, незалежно від того, де і які меблі буде стояти. Це раніше меблі купувалася раз і назавжди - спочатку тому, що була дорога, а за радянських часів - тому що була дефіцитом. Сьогодні меблі міняють частіше, ніж роблять ремонт. Або, принаймні, переставляють. Навіщо обмежувати свою фантазію і "приклеювати" шафа до конкретного місця, економлячи на парі нещасних метрів матеріалу?

До того ж, шпалери та інші оздоблювальні матеріали сьогодні так швидко виходять з моди, що вже через рік, схаменувшись, ви можете не знайти точно таких же і заклеїти некрасиву дірку буде просто нічим.

Другий, важливий аргумент - психологічний комфорт. Багато людей просто місця собі не знаходять, знаючи, що у них в будинку десь щось не завершено. Нехай гості не побачать "дірки" за шафою, але ви-то будете знати, що вона там є!

Foto: Shutterstock

Третя причина - простота при закупівлі матеріалу. Набагато простіше і швидше розрахувати потрібну кількість шпалер, фарби або плитки, якщо при цьому не треба "викроювати" метри на стінах. Заповнюємо всі від підлоги до стелі по всій поверхні - і легко і швидко вважаємо.

Єдиний випадок, коли можна полінуватися або спробувати заощадити - коли мова йде про технічні або підсобних приміщеннях, які більшу частину часу взагалі ніхто не буде бачити. Використовувати там дорогі матеріали безглуздо. Але навіть в цьому випадку - радять фахівці - простіше, швидше і зручніше "залити" всю стіну одним дешевим, але хорошим матеріалом, ніж викроювати, вирізати і намагатися зобразити щось з обрізків.

Похожие страницы:

  1. Септические резервуары
  2. Клей для Плитки Расход
  3. Плиточный Клей Юнис 2000
  4. Плиточный Клей Церезит