Июнь 30, 2017 – 08:42

Серед оздоблювальних матеріалів керамічна плитка займає особливе положення. Навіть відомі майстри моди нерідко беруть участь в її розробці. Розглянемо список деяких популярних кутюр'є, дизайнерів і архітекторів докладніше.

Марчелло Кьяренца - ще один автор дизайнерської керамічної плитки. Ця людина відома на батьківщині як видатний театральний режисер. І не менш іменитий сицилійський скульптор і дизайнер. Маючи диплом професійного архітектора, він довгий час займався сценічними постановками, співпрацював з провідними італійськими театрами, а також з Італійським театральним відомством (Ente Teatrale Italiano). Його лінія кераміки Il veliero e la balena, запущена у виробництво на фабриці Bardelli, відображає яскравий характер дизайнера.

На світлині:

П'єро Форназетті (Piero Fornasetti) був підвладний будь-який масштаб докладання зусиль - від краватки до океанського лайнера. Дизайнерська плитка його авторства наповнена впізнаваними сюжетами: місяць і сонце, жіноче обличчя, архітектурні фрагменти.

Дизайн для естетів і знавців. У постійному творчому союзі з популярними дизайнерами знаходиться і фабрика Gabbianelli. Спочатку вона створювалася як художня майстерня, в якій архітектори, графіки та декоратори могли б експериментувати з керамічною плиткою . В результаті фабрика здобула світову популярність, а багато колекцій отримали місце в Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку. В обойму Gabbianelli входять лінія тривимірних декорів від Марі Енцо (Mari Enzo) - знавця італійського дизайну, роботи якого входять в колекції всіх провідних музеїв сучасного мистецтва, а також концептуальні декори Серджіо Калатроні (Sergio Calatroni), відомого італійського архітектора, який має найпрестижніші європейські та світові нагороди в галузі дизайну.

На фабриці Gabianelli художникам дають повну свободу самовираження. Результат - яскраві колекції дизайнерського керамічної плитки.

Модний дизайн Колекції від Джанні Версаче (Gianni Versace) виробляє фабрика Gardenia Orchidea в Італії. Незвичайна плитка відразу видає стиль майстра: помітне і блискуче або благородне і елегантне, розкішне необароко, стилізовані античні орнаменти - такі, як знаменита голова Медузи.

Плитка від Агати Одна з найвідоміших і дорогих дизайнерів Іспанії Агата Руїс де ла Прада (Agatha Ruiz de la Prada) має «свою» лінію кераміки на фабриці Pamesa. Її плитка - це ексцентрично яскраві і соковиті фарби, сердечка-квіточки, примітивістської геометрія.

Похожие страницы:

  1. Шахтинська Плитка для ванної
  2. Шахтинская Плитка для Ванной
  3. Дизайнерская Плитка для Ванной
  4. Рожева плитка для ванної
  5. Дизайн Укладки Плитки в Ванной