Июнь 30, 2017 – 08:25

Клейова суміш для керамічної і керамогранітної плитки. 

Для зовнішніх і внутрішніх робіт

опис

Крепс ПОСИЛЕНИЙ - суха будівельна суміш, що складається з цементу, дрібнозернистого фракціонованого піску, модифікована спеціальними добавками. Після змішування з водою утворює пластичну розчинну суміш з високою стійкістю до сповзання.
Затверділий розчин має високу міцність зчеплення з основою (адгезію), водостійкістю і морозостійкістю.

Призначення
Крепса Посилення призначений для укладання керамічної плитки, плитки з керамограніта, штучного каменю при внутрішніх і зовнішніх роботах на загальноприйняті в будівництві підстави:
• цементні, цементно-вапняні штукатурки, в тому числі Крепса МАЙСТЕР і Крепс ПРОФІ;
• бетонні та залізобетонні підстави за умови, що вони сухі і витримані;
і інші підстави:
• гіпсокартонні листи,
• пористі бетони,
• пазогребневі плити,
• гіпсолітові плити.
Застосовується для облицювання стін, підлог (в т.ч. обігріваються), зовнішнього облицювання камінів.
Введення в розчин протиморозною добавки Крепса АНТИФРИЗ дозволяє проводити роботи при температурі до -10 ° С.
При проведенні зовнішніх робіт Крепса Посилення призначений для укладання плитки з керамограніта на горизонтальні поверхні і на вертикальні поверхні на невелику висоту (сходові фризи, парапети, цоколь будівлі).
При проведенні зовнішніх робіт з використанням плитки з керамограніта товщиною більше 8 мм або розміром більше 400 * 400 мм на висоті більше 1 м необхідно додаткове механічне кріплення.

Підготовка підстави
Основа повинна бути рівною, міцною і не повинно піддаватися усадці або деформації. При необхідності основа повинна бути очищено від пилу, бруду, масел, жиру, бітумних субстанцій і т.п. Вбираючі підстави рекомендується обробити грунтовки Крепса ПРАЙМЕР (див. Інструкцію по застосуванню Крепса ПРАЙМЕР). Сильно вбираючі підстави грунтуються двічі.

Приготування розчину
Залити в 25 - 30 л ємність 6, 25 л чистої води кімнатної температури і засипати в неї 25 кг (мішок) клейового складу. Перемішати механічним способом до отримання однорідної суміші. Через 10 хвилин повторно перемішати. При 200С приготована суміш зберігає життєздатність не менше 4 годин.

Похожие страницы:

  1. Кафель для Ванной
  2. Смесь для Плитки
  3. Клей для Плитки
  4. Клей Плитонит