Июнь 30, 2017 – 10:15

Як класти плитку на кухніЯк покласти плитку на кухні самостійно, не запрошуючи дорогих майстрів? Існує стандартна, досить проста технологія, дотримуючись якої, ви самі впораєтеся з будь-якими роботами.

Підготовчі роботи

Розраховуємо кількість необхідної плитки

Для цього потрібно визначити загальну площу стін, на які передбачається класти кахель, додати на підрізування і можливий бій 10% і розділити на площу однієї плитки. В результаті отримуємо шукану кількість плиток. Якщо є бажання розташувати вимикачі і розетки чітко по центру плитки, то кількість витрачених плиток, відповідно, збільшується. Також на витрату впливає і спосіб укладання плитки . Найбільший він при кладці по діагоналі.

вирівнюємо стіни

Підготовчий етап починається з зачистки поверхні стіни. Вирівнювання стіни під плиткуДля цього спочатку необхідно видалити з поверхні всю стару фарбу, яка може перешкоджати гарному зчепленню плитки зі стіною в подальшому. При наявності старого кахлю він акуратно знімається зі стіни, а залишки цементу або клею збиваються. Потім робимо поверхню стіни максимально рівною за допомогою штукатурки. Це чорнова робота, по маяках можна поверхня не виводити, але, все ж, бажано не допускати перепаду рівня більш ніж 5 мм.

Грунтуем під плиткугрунтуем поверхню

Глибоко проникаюча грунтовка наноситься на оштукатурену суху стіну з метою більш міцного її з'єднання з плиткою. Крім того, сучасні грунтовки містять антибактеріальні компоненти, що перешкоджають розвитку грибка і вогкості.

Грунтовку на штукатурку бажано виконати два рази, після висихання одного шару нанести другий.

Намічаємо розташування плитки на стінах

Визначаємо вертикаль і горизонталь за допомогою рівня. Або, як варіант, можна скористатися для цього ниткою з підвішеним на ній маленьким вантажем - схилом. При укладанні кухонного кахлю у вигляді фартуха тільки по робочій поверхні, слід намітити на стіні горизонтальну лінію на рівні столу, яка буде нижньою межею плитки. Уздовж неї на дюбель-цвяхи кріпиться профіль з металу.

кількість плитки Нанесення клею на кахель Укладаємо плитку на стіну варіанти укладання

Похожие страницы:

  1. Душова кабіна з похилою підлогою своїми руками
  2. Процес укладання плитки для підлоги
  3. Укладання керамічної плитки своїми руками
  4. Технологія укладання кахельної плитки на стіни