Июнь 30, 2017 – 10:31

В технології укладання плитки на стіну немає нічого складного. При рівних стінах, c хорошими матеріалами і інструментами, це може зробити навіть новачок. Якщо стіни мають досить великі нерівності і перепади, тоді красиво і рівно укласти плитку буде складніше, особливо якщо робити це вперше. У такому випадку при укладанні плитки в нерівних місцях, зазвичай регулюють товщину нанесення клею щоб домогтися рівної укладання.

Найчастіше спочатку укладають плитку на підлогу , а потім стіни, але буває і навпаки. У першому варіанті при облицюванні стін плитки безпосередньо притискають до плиток підлоги. При другому варіанті плитки нижнього ряду наклеюють на деякій відстані від підлоги так, щоб потім можна було укласти шар цементного розчину і підлогову плитку.

Поверхні, на які укладається плитка

- оштукатурені підставу - якщо воно нове, то мав би повністю висохнути; якщо старе і було вкрите фарбою, то її необхідно добре подряпати, щоб забезпечити хороше зчеплення з клеєм.

- Гипсокартоновиє листи (ГКЛ) - повинен бути прикріплений на тверду основу, яка не піддається деформації. Бажано, щоб гіпсокартон був водостійкий, в першу чергу це стосується ванних кімнат.

- Бетонна основа.

- Підстава, вже покрите плиткою. На стару плитку також можна наклеїти нову за умови, якщо перша відмінно тримається на стіні. Крім того, в цьому випадку не рекомендується економити на клеї для плитки, тому що потрібна спеціальна суміш, здатна приклеїти плитку на плитку.

- Забарвлене основа повинна бути добре подряпане для поліпшення адгезії (зчеплення).

Підготовка стін для укладання плитки

Поверхня на яку укладається плитка має бути рівною. Очистіть стіну від пилу, бруду і старого розчину. Відчутні нерівності і шорсткості, обробіть шпаклівкою. Відшліфуйте поверхню, щоб полегшити нанесення клею. Якщо це необхідно, накладіть шар цементної суміші: він дозволить отримати одноманітну поверхню. Через дві-три години, коли цей шар просохне, фактурним кельмою нанесіть другий шар, на який покладіть плитку.

Укладання плитки починається з другого нижнього ряду. Перший нижній ряд укладається останнім і підрізає де це необхідно. Хрестики для облицювальної плитки зазвичай застосовуються розміром 1, 5 або 2 мм.

Спочатку необхідно знайти і відзначити відповідні горизонтальні і вертикальні лінії, щоб почати укладати плитку. І визначити місцезнаходження найнижчої точки стіни.

Похожие страницы:

  1. Каталог Керамічної Плитки Керамін
  2. Укладання керамічної Плитки
  3. Каталог Керамічної Плитки Керамін
  4. Укладання керамічної Плитки на Підлогу
  5. Укладка Кафельной Плитки на Стены
  6. Укладка Керамической Плитки на Стену