Июнь 30, 2017 – 10:15

Правила роботи з плитковим

Хочете самостійно укласти плитку, але не знаєте з чого почати? Поради наших фахівців допоможуть Вам виконати поставлені завдання й уникнути типових помилок.

Плитка - відмінний матеріал, що володіє масою достоїнств. Її, як правило, вибирають для обробки кухні або ванної кімнати. До основних її плюсів можна віднести:

  • зносостійкість;
  • відсутність чутливості до вологи;
  • легкість усунення забруднень;
  • естетичність.

Вибір клейового складу:

Перед вибором клейового складу варто пам'ятати про те, що не всі вони однакові. Наприклад, плитковий клей, що ідеально підходить для кахельної плитки може бути абсолютно непридатний для мозаїки або важких плит з керамограніта. Нерідко покупці роблять помилки і при виборі клею для дуже популярною сьогодні системи «тепла підлога».

Необхідно звертати особливу увагу на область застосування і властивості плиткового клею.

Підготовка поверхні:

Необхідні інструменти: будівельний валик або пензель, кювета (ємність для змочування валика або кисті грунтом), інструмент для видалення забруднень з поверхні (віник або щітка).

Після завершення прокладки комунікацій, поверхня очищається від механічних забруднень, видаляються обсипаються елементи, масляні / бітумні плями. Необхідно переконатися у відсутності «бухтящіх» ділянок, провести грунтування поверхні. Вибір грунту проводиться залежно від типу підстави.

Цегляні поверхні необхідно обробити грунтом для внутрішніх робіт або грунтом універсальним в 3 шари. Для бетонних підстав використовується грунт Бетон Актив, який наноситься в 1 шар. Наступні роботи можливо проводити не раніше ніж через 24 години після нанесення грунту.

При укладанні плитки на стіни , в разі наявності перепадів, їх необхідно вирівняти за допомогою штукатурок. Можна використовувати теплозберігаючі штукатурку Теплон на гіпсовій основі або штукатурки Сілін на цементній основі. Всі роботи необхідно проводити в чіткій відповідності з докладною інструкцією, вказаною на упаковці продукції UNIS.

При укладанні плитки на підлогу і наявності перепадів, їх необхідно вирівняти за допомогою ровнітелей для підлоги. Всі роботи необхідно виконувати в чіткій відповідності з докладною інструкцією, вказаною на упаковці продукції UNIS.

Варто зазначити, що однією з особливостей клейових складів Unis є їх товстошарова. Завдяки цій властивості можна обійтися без додаткового вирівнювання поверхні, а виробляти його безпосередньо при плиткової облицювання, завдаючи клей більш товстим шаром там, де це необхідно.

Приготування розчину:

Інструменти, які знадобляться : будівельний міксер або дриль з регульованою швидкістю обертання, насадка для перемішування, ємність для перемішування суміші.

Похожие страницы:

  1. Водостійкий Клей для Плитки
  2. Малюнки укладання плитки
  3. Водостійкий Клей для Плитки
  4. Клей для укладання плитки