Июнь 30, 2017 – 08:26

Плитковий клей застосовується для укладання керамічної плитки, керамограніта, мозаїки на стіни і підлогу приміщень. Він являє собою суху суміш на цементній основі, до складу якої входять всі необхідні речовини, підібрані в потрібних пропорціях. Майстру лише необхідно додати воду і приготувати розчин.

Клей для плитки можуть використовувати як професіонали, що володіють великим досвідом ремонтно-оздоблювальних робіт, так і люди, які вирішили зробити невеликий ремонт у міській квартирі або заміському будинку. Суміш готується швидко, а використовувати її для того, щоб наклеїти кахель, зовсім нескладно.

Як вибрати плитковий клей?

Для вибору плиткового клею необхідно знати відповіді на наступні питання:

  • Який матеріал буде використовуватися для облицювання стін і підлоги? Це може бути керамічна плитка збільшених розмірів, скляна мозаїка, керамограніт, природний камінь.
  • Чи потрібен вам клей для внутрішніх або зовнішніх робіт? Суміші, що застосовуються для зовнішнього облицювання стін, повинні мати особливо високу стійкість до вологи, морозу, температурних перепадів.
  • В якому приміщенні ви будете укладати плитку? Якщо мова йде про ванній кімнаті або кухні, необхідно використовувати вологостійкий клей.
  • На яку підставу буде укладатися кахель або керамограніт? Більшість базових сумішей дозволяє без праці укладати плитку на стіни і підлогу з таких матеріалів, як бетон, цегла і так далі. Але для роботи з деревом, що нагріваються поверхнями та іншими складними покриттями варто придбати спеціальну суміш, призначену саме для таких підстав.

Основні різновиди клею для плитки

У побуті широко затребуваний простий за складом і недорогий базовий плитковий клей.

Його можна використовувати в будь-яких приміщеннях, він зручний і простий в застосуванні, швидко схоплюється, забезпечує хорошу фіксацію на вертикальних поверхнях.

Для облицювання басейнів, саун краще використовувати водостійкий клей. Він забезпечить довговічність облицювання в умовах підвищеної вологості.

Для створення зовнішнього покриття будівель з керамічної плитки , мармуру або керамограніта застосовують спеціальний клей для зовнішніх робіт. Він не тільки забезпечує надійну фіксацію, але і не боїться підвищеної вологості, низьких температур, різких переходів від холоду до спеки і від спеки до холоду.

Похожие страницы:

  1. Морозостійкий Клей для Плитки
  2. Лучший Клей для Плитки
  3. Жидкий Клей для Плитки
  4. Морозостойкий Клей для Плитки
  5. Водостойкий Клей для Плитки