Июнь 30, 2017 – 09:09

Керамічна плитка - матеріал, стійкий до вологості, температури, стирання, що робить його ідеальним варіантом для облицювання стін і підлоги в ванних кімнатах. Таке покриття роками зберігає первинний вигляд і не вимагає складного догляду.

Яка буває плитка для ванної?

У продажу представлено декілька видів цього матеріалу. Їх виготовляють за різною технологією і для різних приміщень:

 • Бикоттура - тонка глазурована плитка, яку обпалюють два рази. Її можна мити з різними засобами, але не можна укладати на підлогу через невисоку міцності. Якщо ви хочете купити для ванної кахельну плитку такого типу, краще облицювати їй тільки стіни.
 • Монокоттура - цей матеріал обпалюють одноразово, і він більш міцний. Якщо така плитка не покрита глазур'ю, її можна використовувати і для підлоги ванних кімнат. Але глазурований матеріал призначений лише для стін.
 • Клінкер - набагато більш міцний варіант, який підходить для будь-яких поверхонь. Але якщо ви захочете купити для ванною керамічну плитку цього різновиду, то виявите обмеження в дизайні: клінкер буває тільки натуральних відтінків. На щастя, це єдиний мінус.
 • Керамічний граніт - це посилений варіант, який зазвичай використовують саме для підлоги. Він стійкий до тертя і ударів, на ньому майже не утворюється подряпин, а вибір дизайнів дуже великий. У нашому інтернет-магазині плитки для ванної є керамограніт, що імітує мармур, дерево, гранітний зріз, камінь і інші природні матеріали. Купити в ванну плитку такого типу варто ще й тому, що поверхня керамограніта шорстка і не ковзає навіть у вологому приміщенні.

Чому обирають «Пиранези»?

Є кілька причин купити керамічну плитку в ванну у нас:

 • Безкоштовно створимо для вас дизайн-проект майбутнього ремонту в 3D форматі;
 • Ретельно оглянемо матеріали перед тим, як відправити вам: в кожному замовленні тільки ціла, якісна плитка;
 • Запропонуємо приємну знижку, якщо вам потрібна велика партія плитки (від 30 000 або від 50 000 рублів);
 • Відповімо на всі питання і безкоштовно проконсультуємо вас по телефону або в салоні. Ми навчаємо співробітників так, щоб вони дійсно могли вам допомогти.

Похожие страницы:

 1. Мозаїчна плитка для ванної кімнати: дизайн і процес укладання
 2. Плитка для ванної кімнати в Москві і Санкт-Петербурзі
 3. Плануючи ремонт ванної кімнати, необхідно визначитися
 4. Купити плитку для ванної в Краснодарі, Ростові, Сочі