Июнь 30, 2017 – 10:23

Ви купили або збираєтеся купити плитку і думаєте над тим, як її покласти? Зовсім необов'язково витрачати гроші на бордюри і панно (які, як правило, продаються поштучно). Можна виграти за рахунок оригінальної укладання плитки. У цій статті наведені варіанти укладання квадратної плитки однакового розміру.

Малюнок укладання - Базовий

Один з найбільш популярних в нашій країні. Довгі роки Радянської епохи відрізнялися повсюдним оформленням типових ванних кімнат квадратної плиткою. Така "плитка з дитинства" у одних викликає ностальгію, інші біжать від нього навтіки. Щоб така квадратна однотонна плитка краще виглядала, вибирайте розмір побільше. Винятки состовляют фартухи на кухні, там плитка невеликого розміру виглядає цілком доречно. На представлених нижче фотографіях зображені коридор і ванні кімнати - в спокійному, яскравому і контрастному виконанні, як бачите, кругом квадратна плитка виглядає непогано. Якщо Ви плануєте покласти ректифікований (безшовну) плитку стик в стик, то це найкращий варіант розкладки.

Малюнок укладання - Базовий під кутом

Другий за популярністю варіант. Виглядає більш цікаво, ніж базовий малюнок укладання. Мінус полягає в тому, що вам доведеться різати плитку для укладання, для чого вам знадобиться плиткоріз (рублів за 200). Втім, з кривими розмірами наших квартир, плиткоріз вам доведеться купувати в будь-якому випадку. Очевидний плюс такої укладки в тому, що в даному випадку цих самих кривих стін не буде помітно. так як частинки плитки різних розмірів уздовж якої-небудь стіни не будуть кидатися в очі. Як бачите на картинках, укладання плитки під кутом чудово виглядає і в коридорі і у ванній і на кухні.

Малюнок укладання - У розбіг

Більш популярний варіант укладання в розбіг прямокутної плитки. тим не менш, квадратний теж має право на життя. Так як часто такий малюнок імітує укладання мостових і тротуарів в старих містах, він добре підходить для інтер'єрів, у яких хочуть підкреслити історичний характер, автентичність будинку і т.д. Щоб викласти плитку таким чином, потрібно починати з центру і викладати трикутник (докладніше дивіться в статтях з укладання).

Похожие страницы:

  1. Укладання плитки
  2. Самостійна укладання плитки
  3. Клей для укладання плитки