Январь 28, 2019 – 12:18

Рольставні, як захисна конструкція, стали особливо популярні в останні роки. Сприяло цьому і удосконалення конструкції, і застосування більш практичних і зносостійких матеріалів. Сьогодні можна зустріти на ринку як традиційні пластикові, сталеві і алюмінієві рольставні, так і утеплені системи профілів, профілі підвищеної взломоустойчивости, прозорі перфоровані ламелі.

Если Вам необходима качественная косметика, тогда вот ссылка на сайт, где Вы найдете все, что нужно по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Такий багатий вибір і розвиток виробництва визначили широку сферу застосування ролетних систем (загальна назва віконниць, де горизонтальні ламелі намотуються на вал (roll)). Зустріти ці захисні конструкції можна на офісних будівлях, на торгових павільйонах, на вікнах житлових будинків в місті і за містом. Завдяки відносно простою схемою монтажу, можна встановити рольставні на балкон і лоджію, закріпити їх на відкритій веранді для захисту від негоди та опадів.

Рольставні В ПРИМІЩЕННЯХ РІЗНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Як вже говорилося вище, ролокасети розрізняються за технічними характеристиками. Одні будуть актуальні для оформлення входу павільйону в торговому центрі, інші - для теплозахисту віконного отвору від перепадів температури і поривчастий вітер.

Широко застосовуються жалюзі-ролети в захисних цілях для банківських установ, де ними обладнуються каси. Також захисні сталеві рольставні використовуються на об'єктах культурно-історичних центрів, де в робочий час рольставні підняті і забезпечують загальний доступ до виставкових експонатів, а при закритті - опускаються, створюючи надійний бар'єр для зловмисника.

Існують також ролокасети протипожежного типу, які можуть бути застосовані як на об'єктах з високим ризиком загоряння, так і на звичайних житлових об'єктах. Опущене полотно ролет буде перешкоджати поширенню полум'я і збереже нерухомість від більшого збитку. Однак в процесі горіння сама конструкція буде серйозно пошкоджена і автоматично навряд чи підніметься. У зв'язку з цим слід пам'ятати, що для безвідмовної роботи автоматичних ролет їх слід обладнати ручним приводом, який зможе привести полотно в рух навіть в разі неспрацьовування електричного мотора і в аварійних ситуаціях.

Похожие страницы:

  1. Горилла ставки на киберспорт
  2. Декоративная Плитка на Кухню
  3. Реставрация памятников архитектуры