Июнь 30, 2017 – 08:28

Плитковий клей на стініЯкість і правильність вибору плиткового клею безпосередньо впливає на міцність зчеплення оздоблювального матеріалу з основою. Основу сучасних клеїв для укладання плитки складають цемент і фракційний пісок. До них додаються різнопланові модифікатори, що забезпечують специфічні властивості клею (наприклад, стійкість до вологи, підвищеній температурі або великому навантаженні). Саме добавки визначають адгезію і інші характеристики клейових сумішей.

Форма випуску клеїв для плитки

Зазвичай клей для плитки випускається у вигляді сухої суміші, яка фасується в мішки по 25 кг і більше. Перед застосуванням він розводиться водою в пропорції, зазначеної в інструкції. У продажу є одно- і двокомпонентні склади. Останні зазвичай виготовляються на поліуретанової або епоксидної основі і використовуються для укладання кахлю в екстремальних умовах експлуатації. Також можна купити в Москві плитковий клей в формі паст і мастик, повністю готових до застосування. Подібні склади коштують недорого, але вони не забезпечують високої міцності зчеплення.

Клей для плитки на підлозіЩо потрібно враховувати при покупці плиткового клею

  1. Розміри і матеріал виготовлення плитки. Зазначені параметри визначають вагу облицювання. Чим важче кахель, тим вище повинні бути адгезійні властивості складу. Одночасно з цим зростає і ціна на клей для плитки. При виборі складу слід також враховувати коефіцієнт водопоглинання кахлю, залежить від пористості матеріалу.
  2. Тип підстави. Умовно підкладки діляться на прості і складні. До перших відносяться всі тверді підстави, що не піддаються деформації. Це цегла, бетон, цементні штукатурки, стяжки, наливні підлоги і ін. Складними вважаються підкладки з дерева, скла, металу, гіпсокартону, пластику і будь-яких інших матеріалів, схильних до деформації або мають погану адгезію.
  3. Умови експлуатації. Має значення механічне навантаження на плитку, вологість повітря, температурний діапазон. Наприклад, для зовнішнього облицювання слід використовувати морозо- і вологостійкі склади. Суміші для внутрішнього оформлення зазвичай відрізняються еластичністю, але не пристосовані до знижених температур.

Похожие страницы:

  1. Клей для Укладки Плитки
  2. Клей для Потолочной Плитки
  3. Клей для Клинкерной Плитки
  4. Клей для Виниловой Плитки
  5. Клей для Мозаичной Плитки