Июнь 29, 2017 – 18:44

Керамічна плитка: новинки в

Керамічна і кахельна плитка - самий практичний, зносостійкий і красивий обробний матеріал, який широко застосовує для обробки підлоги і стін в приміщеннях різного призначення. Сьогодні таке облицювання успішно застосовують не тільки при обробці кухонь і ванних кімнат. Плитку успішно використовують для облаштування фасадів, мансард, терас, прихожих, а також житлових кімнат і приміщень комерційного призначення. Експлуатаційні характеристики покриття завжди знаходяться на найвищому рівні: плитка має довгий термін служби, стійка до впливу вологи і перепадів температурних режимів, механічних навантажень, не вступає в контакт з хімічними засобами, абсолютно гігієнічна.

Різноманіття керамічної плитки

Керамічна плитка приваблює розмаїттям пропонованих рішень в дизайні. Сучасні виробники пропонують купити кахель практично будь-яких кольорів і розмірів, з незвичайними декоративними елементами і стильними бордюрами, які допоможуть в реалізації лаконічного і незвичайного дизайн-проекту. Запропоновано споживачам і тематичні колекції, що дозволяють легко створити у ванній кімнаті східний, морський або флористичний стиль з урахуванням всіх індивідуальних побажань. Особливу увагу привертають моделі плитки, які імітують поверхню деревини цінних порід, тканини, шкіри, металу, мармуру, природного каменю. У подібному виконанні представлена як плитка для підлоги, так і плитка для стін, що розкриває нові можливості в застосуванні кераміки. Такі покриття можна побачити у вітальні, кабінеті, коридорі, передпокої, а також в іншій кімнаті.

«Тессер»: купити плитку за вигідною ціною!

У «Тессер» ви зможете підібрати керамічну плитку практично всіх європейських і російських виробників за найкращою ціною. В асортименті представлена як вишукана облицювання польських, іспанських, італійських марок, так і демократичні за вартістю моделі плитки російських брендів високої якості. Весь товар завжди представлений на складі компанії, що дозволяє легко вибрати і отримати необхідну плитку, не затягуючи процес ремонту надовго. У каталозі ви зможете отримати основну інформацію про всі представлені в асортименті колекціях настінної і підлогової плитки , її розмірах, кольорах і технічних характеристиках, підібравши відповідні за всіма критеріями матеріали на будь-який бюджет.

Похожие страницы:

  1. Керамічна Плитка 15Х15
  2. Біла Керамічна Плитка
  3. Керамічна Плитка
  4. Кирпичная Плитка