Март 30, 2018 – 01:10

Клей для плитки Ceresit CM 11

Церезіт СМ 11 являє собою плитковий клей у вигляді сухої будівельної суміші. Клей використовується як для зовнішніх, так і внутрішніх робіт з використанням керамограніта і керамічних плиткових матеріалів. Укладання з використанням клею для плитки здійснюється на рівне суху підставу, матеріалом якого є цементна стяжка, бетон, цементно - вапняні стяжки, різні види штукатурок.

Клей СМ 11 відмінно підходить для обробки фасадів, стін, внутрішніх і зовнішніх сходів, підлоги, вхідних груп, терас, сходових клітин та інших секторів і елементів будівлі. Завдяки високій стійкості до вологи клей можна використовувати при обробці приміщень з високим вмістом вологи - саун, басейнів, ванних кімнат.

склад матеріалу

Церезіт СМ 11 виготовлений з цементного складу, мінеральних наповнювачів і полімерних присадок, які забезпечують більш високу стійкість клею для плитки до вологи і негативних температур.

Якісні властивості:
  • перешкоджає зсуву плиткових елементів після монтажу на вертикальних поверхнях;
  • володіє хорошим зчепленням з гладкими маловпітивающімі підставами;
  • суміш проста і зручна у використанні;
  • має підвищену вологостійкість.

приготування суміші

Церезіт СМ 11 розбавляється водою температурою 15 - 20 С ° або водним розчином із спеціальним еластифікатором, в пропорціях відповідних інструкції по застосуванню. Розмішування клею необхідно проводити за допомогою спеціальної насадки на електродриль (міксера), до утворення однорідної маси. Після змішування, дати відстоятися протягом 5 хвилин.

підготовка підстави

Підстава перед нанесенням клевого складу потрібно очистити від сторонніх забруднень і покрити 1 - 2 шарами грунтовки, в залежності від її всмоктуючої здатності. Обробка підстави нестандартного типу (акрилове покриття, OSB, старе плиткове покриття) полягає у видаленні пилу, шліфовці наждачним папером і подальшої промиванні розчином соди.

Нанесення СМ 11 на поверхню виконується за допомогою гладкого шпателя, розрівнювання проводиться зубчастим шпателем. Шов між плитковими елементами повинен складати не більше 2 мм, коригування плитки може проводиться протягом 20 хвилин після установки.

Похожие страницы:

  1. Клей для Плитки Юніс
  2. Клей для Плитки Юнис
  3. Клей для Плитки См 11