Ноябрь 14, 2018 – 18:10

Якщо ви шукаєте як нові, так і використовувані будинки, є хороший шанс, що ви будете працювати з агентом з нерухомості. Врешті-решт, лише один агент має код, який відкриває сейф, який дозволить вам і вашому агенту відвідати будинок перепродажу. Хороший агент з нерухомості може надати багато цінної інформації про громаду та процес.

"Ми даємо великі знання про репутацію місцевих будівельників", - каже Хант. "Ми могли працювати з будівничим у минулому, і ми розуміємо, який тип будівництва він робить. Ми знаємо місця, де ви будуєте, шкільні округи тощо."

Незалежно від того, чи працюєте ви з зовнішнім агентом, обов'язково скористайтеся перевагами, наданими будівельною групою на сайті. Консультант з продажу будівельних компаній має глибокі знання та досвід щодо етапів будівництва, бібліотеки для розробників, наявності та ціноутворення на конкретних ділянках, наявності варіантів та вдосконалень, підходу будівельника до будівництва та енергоефективності, гарантій та багатьох інших речей .

Нарешті підписання Документації

Процес купівлі будинку не закінчується підписом. З укладеною угодою необхідно провести чотири спеціальні процедури. Оплачуйте податки. Якщо будинок новий, ви сплачуватимете ПДВ та податок з документованих правових актів. Для домогосподарства, що використовується, ви сплачуватимете податкову картку трансферту. У вас є 30 днів після підписання, щоб заплатити ITP.

Зареєструйте будинок у Земельному реєстрі. Якщо ви придбали будинок з іпотекою, ви повинні зареєструвати його в земельному кадастрі. Найчастіше, що нотаріус сам надсилає копію контракту в електронному вигляді. Змініть право власності на кадастр та змініть житлове забезпечення.

Похожие страницы:

  1. ​Заказать кровельные работы
  2. ​Купить вейп в Магнитогорске
  3. Керамічна Плитка для Туалету