Июнь 30, 2017 – 09:52

Укладання плитки у ванній кімнаті

Замовляючи у нас укладку плитки у ванній кімнаті або на кухні, ви отримуєте дизайн в подарунок!

Укладання плитки в Нижньому Новгороді, і не тільки, характерна для двох приміщень: ванної кімнати і кухні. Використання кахлю - це не просто данина моді! Цей матеріал дозволить зберегти в первозданному вигляді стіни і підлогу, захищаючи їх від жирних бризок або підвищеної вологості. Керамічна плитка володіє для цього всі необхідні властивості: міцність, легкість в прибиранні, вологостійкість і, звичайно ж, довгий термін служби.

Варто відзначити, що саме довговічність кахлю, на відміну від інших його властивостей, залежить не від виробника, а від якості укладання і професіоналізму майстра. Якщо ви вирішили зробити ремонт кухні або ванної кімнати, то вам обов'язково знадобиться кваліфікований фахівець для укладання плитки. Укладання плитки у ваннійМи готові надати такого фахівця в ваше розпорядження!

Вартість укладання плитки в Нижньому Новгороді:

  • Укладання плитки на стіни та підлогу від 600 руб. за кв. м.

У нас ви знайдете більше 300 колекцій керамічної плитки відмінної якості:

Від 24 000 руб. під ключ!

Доставку матеріалів здійснюємо безкоштовно і зі свого складу!

Розробка індивідуального дизайну.

вартість укладання плиткиВсі роботи ведуться за договором

Досвідчені майстри, знавці своєї справи.

Ми прибираємо і вивозимо сміття за собою!

Виїзд фахівця абсолютно безкоштовно!

Даний етап робіт дуже важливий для отримання якісного результату. Від того наскільки грамотно будуть підготовлені поверхні, залежить те, наскільки міцним буде зчеплення кахлю зі стіною (або підлогою). укладка плитки в Нижньому НовгородіЯкщо ж до ремонту на стінах була фарба, то її також слід видалити, так як приклеїти плитку до фарби неможливо, тому вона повинна бути збита.

Крім того, дуже часто стіни і підлоги в наших квартирах не відрізняються ідеально рівною поверхнею, і ухил може перевищувати десяток градусів, тому необхідна стяжка для підлоги і вирівнювання стін. Якщо ж цього не зробити, то всі ряди плитки будуть нерівними, а приміщення ванної буде схоже на відображення в кривому дзеркалі.

На цьому ж етапі до стіни приклеюється металева сітка, яка виступає в якості армуючого шару, саме вона збільшує зчеплення стіни з кахлем. Для кріплення використовуються звичайні розпірні дюбелі. Сітка має осередки розміром 1, 5-2 см. Додатково її приклеюють за допомогою сухої суміші.
Виконавши таку підготовку стін і підлоги, ми можемо бути впевнені в тому, що укладання плитки у ванній буде надійною і міцною. Термін служби кахлю, при такій серйозній підготовці, не менше 20 років.

Похожие страницы:

  1. Дизайн Кахельної Плитки в Ванної
  2. Правила Укладки Плитки в Ванной
  3. Дизайн Кафельной Плитки в Ванной
  4. Дизайн Укладки Плитки в Ванной