Март 20, 2019 – 17:39

Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій, основні характеристики, види і способи монтажу.

Монтаж металоконструкцій

Серед найбільш прогресивних способів будівництва фахівці особливо виділяють будівництво швидкомонтованих будівель з легких металоконструкцій. Сьогодні в розвинених країнах цим способом зводиться більше 70 відсотків будівель різного призначення.

Видео для взрослых https://boombo.info/pizdushka/ в свободном доступе.

Швидкомонтовані будівлі з легких металоконструкцій (ці конструкції часто називають просто ЛФМ) мають цілу низку незаперечних переваг. До таких належать простота збірки, висока швидкість монтажу, можливість вільного планування приміщень, висока довговічність і низька собівартість будівлі. Будинки з ЛФМ зводяться в 10-12 разів швидше аналогічних будівель з цегли або блоків і в 4-5 разів швидше будівель з дерев'яного бруса. Будувати їх можна в будь-який час року і в будь-яких кліматичних зонах.

Що стосується низької собівартості, зведення будівель з ЛФМ обходиться на 30-40 відсотків дешевше за будівництво з інших, більш традиційних матеріалів. Зведення будинків з ЛФМ - універсальний спосіб будівництва. Швидкомонтовані металоконструкції виготовляються як за типовими, так і за спеціальними проектами. Вони можуть бути будь-якого експлуатаційного призначення і будь-якої конфігурації.

Сьогодні такі конструкції успішно застосовуються при будівництві самих різних об'єктів: промислові споруди, торгові павільйони, спортивні об'єкти, автосалони, АЗС, парковки, склади, сельхозферми, ангари і т.д.

Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій сьогодні досить широко використовуються і в житловому будівництві. В першу чергу, мова йде про малоповерховому та індивідуальному будівництві. Використання ЛФМ уможливлює виробництво збірних будинків по довжині і висоті. Ширина прольотів таких споруд може досягати 100 метрів і більше. Будинки з ЛФМ комплектуються всім необхідним обладнанням (кранами, системами вентиляції і т.д.) і інженерними комунікаціями.

Швидкого спорудження з ЛФМ відповідають всім сучасним вимогам. Вони мають підвищену звуко- і теплоізоляцією, вогнестійкістю і вологостійкістю, привабливим зовнішнім виглядом. До властивостей цих будівель відноситься і довговічність, а при необхідності їх можна легко демонтувати. Для зовнішньої і внутрішньої обробки будівель з ЛФМ не існує обмежень: можна використовувати металевий і вініловий сайдинг, цегла, блок-хаус, керамограніт, плитні матеріали та багато іншого. Це дає простір для реалізації будь-яких рішень фасадної і внутрішньої обробки.

Для будівництва будівель часто використовується несе металлокаркас. Огороджувальні конструкції зводяться за методом полистовой складання або з готових легких сталевих конструкцій.

Використання легких огороджувальних металоконструкцій дозволяє зменшити навантаження на фундамент і каркас будівлі. Завдяки цьому з'являється можливість використання фундаментів дрібного заглиблення, що значно знижує витрати на будівництво, а також скорочує термін робіт і кількість необхідної вантажопідйомної техніки.

Кріплення елементів будівель з ЛФМ між собою здійснюється за допомогою болтових з'єднань або на зварювання. Це дозволяє повністю уникнути «мокрих процесів», а значить вести будівництво в будь-який сезон. Використання для кріплення болтових з'єднань робить будівлі мобільними - їх можна розбирати і перевозити на інше місце.

Висока якість, надійність, короткі терміни зведення будівель з ЛФМ забезпечуються передовими технологіями виробництва їх елементів. Сучасні антикорозійні покриття і термодифузійне цинкування металоконструкцій гарантують ефективний захист металу від корозії і значно збільшують термін бездоганної експлуатації будівлі. Висока вогнестійкість будівель з ЛФМ забезпечується застосуванням вогнезахисних складів, які надають конструкціям необхідну вогнестійкість.

Похожие страницы:

  1. ​Преимущества аренды выделенного сервера
  2. ​Як відремонтувати ламінат своїми руками?
  3. Рольставні, як захисна конструкція