Апрель 29, 2019 – 18:00

Кредит под залог недвижимости Вы можете получить на сайте https://banknota.kiev.ua/ на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Теплий, довговічний, надійний і, головне, недорогий будинок для постійного проживання - це каркасний будинок, збудований за сучасними технологіями. Пошуком шляхів вдосконалення каркасного домобудівництва активно займаються жителі Північної Америки, де цим методом зводиться практично всі малоповерхове житло, а також деякі адміністративно-торговельні будівлі висотою в 3-5 поверхів. Успішний досвід канадців і американців перейняли в Європі і не тільки. Каркасні будинки користуються довірою і популярністю в багатьох країнах, включаючи Росію.

Серед незаперечних переваг каркасної технології виділяють:

високу швидкість зведення - побудувати будинок можна за 1,5 - 2 місяці;

гнучкість архітектурних і планувальних рішень - вдома можна додати будь-який стиль, облицювати каменем, сайдингом, плиткою. Внутрішній простір легко зонується, міжкімнатні перегородки можна переносити вже після завершення будівництва;

використання малогабаритної техніки - матеріали і конструкції легкі і можуть переноситися робітниками. Спецтехніка залучається тільки для закладки фундаменту;

всесезонність проведення робіт - на готовому фундаменті зводити каркасний будинок можна при будь-якій температурі, матеріали не змінюють своїх характеристик;

відсутність усадки, завдяки чому приступати до обробки можна відразу після завершення будівництва;

інженерні комунікації та мережі прокладаються за внутрішньою обшивкою стін, не потрібно руйнувати і штукатурити поверхні.

Всі ці моменти позначаються на вартості готового будинку - каркасніков обійдеться набагато дешевше, ніж будинок з блоку або цегли. При цьому він комфортний для життя і підходить для постійного проживання навіть в умовах з суворим кліматом. Незважаючи на очевидні докази на користь каркасних будинків, росіянам звичніше монументальні будови. Однак при полегшеної конструкції, каркасний будинок виграє за багатьма показниками.

секрети тепла

За збереження тепла в будь-якому будинку відповідають теплопровідність стін, підлоги і стелі, якість монтажу вікон і дверей, правильна організація вентиляційної системи. Якщо технологія установки скління і дверей однакова для цегляного і каркасного будинків, то теплопровідність залежить від матеріалу споруди.

Так, цегляна стіна товщиною 850 мм (майже метр!) Буде перешкоджати теплообміну з тією ж ефективністю, що і дерев'яний брус шириною 140 мм або 45-міліметровий шар нанести утеплювача.

Взаємозв'язок матеріалу стіни і перешкоди теплообміну

Саме мінеральна вата використовується для утеплення сучасних каркасних будинків. Природно, високими характеристиками відрізняться тільки якісна мінвата. Будівельна компанія «Мечтаево», яка спеціалізується на каркасному житловому будівництві, в своїх проектах віддає перевагу базальтової вати PAROC Extra. Гарантований термін служби матеріалу досягає 50 років, він не деформується, практично не вбирає вологу і витримує нагрівання до 400 ° С. При цьому надійно захищає від перепадів температур при товщині стіни каркасного будинку всього 15-20 см.

Вибрати хороший утеплювач важливо, але не менш важливо його професійно застосувати. Правильна технологія укладання гідро- і пароізоляції, утеплювача і обшивки спрямована на створення герметичного контуру. Тільки в цьому випадку тепловтрати будуть мінімальні, волога не потрапить всередину будинку, а конденсат з приміщень не зашкодить утеплювач. Тому краще мати справу з надійними і досвідченими будівельниками, які надають гарантію на свої будинки.

Похожие страницы:

  1. Розрахунок каркасного будинку для його будівництва
  2. ​Четки 108 бусин: тайна количества и практического применения
  3. Технологія укладання кахельної плитки на стіни
  4. ​Почему мы занимаемся скупкой радиодеталей и оборудования?
  5. Керамічна плитка для ванної та кухні купити недорого в ОБІ