Июнь 30, 2017 – 08:52
  • Склад на цементній основі погано поєднується з гіпсом, але для картонній обкладинки може бути непоганим варіантом.
  • Більш досконалий клей еластичний, але вартість його істотно вище.

Ви зможете правильно спланувати роботу і уникнути характерних помилок, якщо розділите весь обсяг робіт на кілька етапів. Однорідність клейового складу можна отримати тривалим перемішуванням. Можна заощадити робочий час, виготовивши для побутової дрилі: дротяну, спіральну або петлеву насадку.

Далі в переліку потрібних інструментів числиться: прямий і зубчастий шпателі, будівельний рівень, плиткоріз і дистанційні пластикові вкладиші.

Укладання плитки на гіпсокартонПлитковий клей краще взаємодіє з прогрунтованої поверхнею, для отримання гарантованої якості грунтування, робочий розчин нанесіть в кілька шарів.

Як укласти плиткове покриття з мінімальною кількістю відходів?

Швидше за все, викласти простінок тільки цілої плиткою не вийти. Матеріал доведеться підрізати, тому укладку починаємо з центру стіни. Так буде простіше вивести різані фрагменти під кутові бордюри, або хоча б із зони прямого огляду.

Для рівною укладання нижнього ряду закріпіть над плінтусом по рівню профіль металевий під гіпсокартон. Після його видалення, внизу стіни повинно залишитися місце для одного ряду плитки, плюс невеликий зазор для компенсації теплового розширення. Фактично, монтаж плитки починаємо відразу з другого.

Наносимо клей на виворіт плитки зубчастим шпателем, виставляємо за місцем і на якийсь час утримуємо в притиснутому стані. Наступні плитки монтуємо по обидва боки, не забуваючи вчасно вставляти пластикові вкладиші і заповнювати клеєм міжплиткові зазори.

Після добової витримки, можна приступати безпосередньо до закладення міжплиткових сполучень вологостійкої, можна декорованого затіркою. Асортимент цих матеріалів дозволяє без проблем підібрати потрібний колір, і навіть відтінок.

Не допускайте монтажу плитки з мінімальними, в межах 1мм, зазорами або упором в підлогу. При тепловому розширенні, можливий відрив матеріалу від заснування.

Похожие страницы:

  1. Укладаємо плитку без швів своїми руками
  2. Технологія укладання плитки на кухні своїми руками
  3. Укладання керамічної плитки своїми руками
  4. Як покласти плитку у ванній кімнаті?