Июнь 29, 2017 – 19:16

Ceresit СМ 16 - Еластичний

Основа повинна бути твердим, чистим, сухим, без пилу і бруду. Крихкі і неміцні ділянки основи необхідно видалити. Цегляні кладки і штукатурки повинні мати вік понад 28 днів, бетон - більше трьох місяців. Сильно вбираючі основи необхідно прогрунтувати грунтом Церезіт СТ 17.

Приготування розчинної суміші:

Залити в ємність 6, 5 - 6, 8 літрів чистої води і засипати 25 кг (мішок) сухої суміші, при цьому суміш поступово додається в воду, а не навпаки. Рекомендована температура води +15 - + 20 ° С. Змішування виробляють потужної дрилем з насадкою до досягнення однорідної маси. Для кращого розчинення в'яжучого суміші дають відстоятися 5 хвилин і повторно перемішують. Після повторного перемішування суміш готова до використання.

нанесення:

Приклеювання теплоізоляції:

Клейову суміш наносять на монтажну поверхню плит з пінополістиролу. Метод нанесення залежить від рівності підстави. Якщо граничні відхилення поверхні основи при перевірці двометровою рейкою складають від 3 до 15 мм, розчинну суміш наносять за допомогою кельми по контуру плити смугою шириною 3-4 см з відступом від краю 2-3 см і з 5-8 плямами діаметром по 8-10 см посередині. Смуга суміші повинні мати розриви для виключення повітряних пробок, а товщина клейового шару повинна складати 20 мм. Якщо граничні відхилення становлять менше 3 мм, клейову суміш наносять на всю поверхню плити сталевим зубчастим напівтерком з розміром зубців 10-12 мм. Після нанесення плиту притискають до стіни ударами довгої терки. Плити слід кріпити в одній площині з Т-образною перев'язкою швів впритул одна до іншої. Зазор між плитами не повинен перевищувати 2 мм. Більші зазори слід заповнити обрізками плит і пінополіуретанової піною. До додаткового кріплення пінополістирольних плит дюбелями і виготовлення армуючого штукатурного шару слід приступати через 3 доби після приклеювання.

Похожие страницы:

  1. Клей для плитки Крепс Посилений 25 кг
  2. Клей для плитки Сeresit СМ 11, 25 кг
  3. Клей для Виниловой Плитки
  4. Клей для Потолочной Плитки
  5. Клей для Напольной Плитки