Июнь 29, 2017 – 19:16

Ceresit СМ 16 - Еластичний

Основа повинна бути твердим, чистим, сухим, без пилу і бруду. Крихкі і неміцні ділянки основи необхідно видалити. Цегляні кладки і штукатурки повинні мати вік понад 28 днів, бетон - більше трьох місяців. Сильно вбираючі основи необхідно прогрунтувати грунтом Церезіт СТ 17.

Приготування розчинної суміші:

Залити в ємність 6, 5 - 6, 8 літрів чистої води і засипати 25 кг (мішок) сухої суміші, при цьому суміш поступово додається в воду, а не навпаки. Рекомендована температура води +15 - + 20 ° С. Змішування виробляють потужної дрилем з насадкою до досягнення однорідної маси. Для кращого розчинення в'яжучого суміші дають відстоятися 5 хвилин і повторно перемішують. Після повторного перемішування суміш готова до використання.

нанесення:

Приклеювання теплоізоляції:

Клейову суміш наносять на монтажну поверхню плит з пінополістиролу. Метод нанесення залежить від рівності підстави. Якщо граничні відхилення поверхні основи при перевірці двометровою рейкою складають від 3 до 15 мм, розчинну суміш наносять за допомогою кельми по контуру плити смугою шириною 3-4 см з відступом від краю 2-3 см і з 5-8 плямами діаметром по 8-10 см посередині. Смуга суміші повинні мати розриви для виключення повітряних пробок, а товщина клейового шару повинна складати 20 мм. Якщо граничні відхилення становлять менше 3 мм, клейову суміш наносять на всю поверхню плити сталевим зубчастим напівтерком з розміром зубців 10-12 мм. Після нанесення плиту притискають до стіни ударами довгої терки. Плити слід кріпити в одній площині з Т-образною перев'язкою швів впритул одна до іншої. Зазор між плитами не повинен перевищувати 2 мм. Більші зазори слід заповнити обрізками плит і пінополіуретанової піною. До додаткового кріплення пінополістирольних плит дюбелями і виготовлення армуючого штукатурного шару слід приступати через 3 доби після приклеювання.

Похожие страницы:

  1. Клей для плитки Крепс Посилений 25 кг
  2. Клей для плитки Сeresit СМ 11, 25 кг
  3. Клей для Потолочной Плитки
  4. Клей для Напольной Плитки