Июнь 30, 2017 – 09:46

Кахель - відмінний обробний матеріал, прекрасно підходить для обробки ванної кімнати. Облицювання їм поверхні стійкі до впливу високої температури і вологості, відмінно миються і не бояться побутової хімії. Часто саме цим можна пояснити, що багато хто не бачить іншого варіанту обробки, крім як покласти плитку у ванній при її ремонті.

З чого починати укладання?

З самого початку - визначити обсяг робіт. Треба вирішити, що, куди і як покласти - плиткою у ванній обробити підлогу і стіни або тільки одну з перерахованих поверхонь. Залежно від цього потрібно буде різний її кількість, що має бути враховано при визначенні реальної потреби плитки.

Для цього необхідно виконати потрібні вимірювання і розрахувати загальну площу, яку треба облицьовувати і розділити її на площу однієї плитки. покласти плитку у ванній вартістьОтримане кількість необхідно збільшити на 5-10% на шлюб і відходи. Це кількість повинна бути врахована при плануванні, як викласти плитку у ванній - ціна робіт по обробці повинна включати такі витрати.

Також потрібно визначити кривизну стін і нерівність підлоги, для чого буде потрібно рівень. Кахель потрібно викладати на рівну, попередньо підготовлену поверхню. Якщо кривизна стін не перевищує 5 см, то можна використовувати штукатурку, в іншому випадку краще застосувати гіпсокартон.

викласти плитку у ванній цінаЯкщо на стінах є стара плитка, то її необхідно видалити перед тим, як покласти плитку у ванній . Видалити треба і стару фарбу, а також будь-яке інше покриття. Цю операцію необхідно провести до вирівнювання стін і підлоги.

Для вирівнювання стін найкраще використовувати готові склади, наявні в продажу, для виправлення підлог можна застосовувати самовирівнюючі суміші або зробити нову цементну стяжку. Підсумком таких підготовчих робіт повинна стати плоска рівна поверхня.

викладка плитки у ванній фотоПідготовлену до обробки площину необхідно заґрунтувати. Це забезпечить меншу витрату клею при облицюванні кахлем і його більш міцне зчеплення. Вид поверхні, готової до обробки, наведено на фото.

Використання клею

Перш ніж ви вирішите, як викласти плитку у ванній, в першу чергу потрібно приготувати клей. Для цього найкраще використовувати спеціальні сорти клею. Марка його зазвичай вказується виробником плитки. Якщо має бути великий обсяг робіт, то краще за все застосовувати сухі суміші і готувати їх перед застосуванням.

Готувати клей необхідно згідно з інструкцією і застосовувати за час, вказаний на упаковці. Для замішування клею необхідно скористатися дрилем зі спеціальною насадкою, тому що вручну таку суміш якісно розмішати практично неможливо. У процесі приготування потрібно дотримуватися зазначені виробником пропорції, в першу чергу - води.

покласти плитку у ванній вартість покласти плитку у ванній відео як викласти плиткою ванну як покласти плитку у ванній

Похожие страницы:

  1. Як Класти Плитку на Пол в Ванної
  2. Як класти плитку на підлогу
  3. Керамічна плитка у ванну кімнату
  4. Оздоблення стін у ванній кімнаті
  5. Укладання плитки у ванній кімнаті