Июнь 30, 2017 – 10:36

Укладання керамічної плитки своїми рукамиУ цій статті ви дізнаєтеся як правильно класти керамічну плитку своїми руками і які потрібні ІНТСРУМЕНТ для укладання плитки, а також зможете подивитися відео як класти плитку на підлогу і на стіни.

При ремонті у ванній кімнаті і на кухні одним з основних кроків є зміна плитки на стінах і на підлозі. Зараз ціни на укладання кахлю фахівцями наближаються до цін на саму кахельну плитку, тому є сенс в тому, щоб зробити все самому - своїми руками.

Починати слід з підготовки поверхні, на яку буде укладатися плитка. Спершу звільніть приміщення від меблів, дзеркал, сантехніки. Коли кімната буде порожня, можна починати підготовку. Неважливо, чи будуть це стіни або підлогу, поверхня повинна бути тверда й рівна.

В принципі, можна укладати нову керамічну плитку на стару, але в цьому випадку велика ймовірність того, що старий клей не витримає зайвої ваги, і весь кахель почне обсипатися. Крім цього, кілька зайвих сантиметрів площі кімнати ще нікому не заважали.

1. За допомогою зубила і молотка потрібно видалити стару плитку, а також клейову основу під нею. Головне - добитися того, щоб поверхня стала ідеально рівною. Як тільки цей крок виконаний, потрібно переконатися в тому, що загальний ухил поверхні не перевищує 4-5 мм. Перевіряти це потрібно за допомогою рівня, довжина якого не повинна бути менше метра. Ухил стін можна перевіряти за допомогою схилу - мотузки з прикріпленим на кінці вантажем. Якщо ж ухил у вашій кімнаті більше потрібного значення - необхідно від нього позбавитися. Для цього слід скористатися ґрунтовкою. Починати наносити її найкраще з того місця, де нерівність максимальна. Укладання керамічної плитки своїми рукамиЗа один раз можна наносити шар товщі двох сантиметрів, інакше він просто не засохне.

2. Коли поверхня буде готова, можна приступати безпосередньо до укладання плитки.

Для початку потрібно розпакувати заздалегідь приготовлену плитку. Скажімо кілька слів про те, як правильно вибрати керамічну плитку: крім потрібного кольору, узору і розміру слід вибирати плитку виходячи з її показників зносостійкості. Наприклад, для ванної кімнати та сходів, для стін і підлоги бажано купувати різну плитку - докладніше про це в статті.

Крім самої плитки потрібно запастися ще й клеєм. Найкраще використовувати спеціальні сухі будівельні суміші. Знайти їх можна в будь-якому магазині. Суміші, що застосовуються для вологих приміщень, зовнішніх робіт і т.д. відрізняються один від одного.

Похожие страницы:

  1. Укладаємо плитку без швів своїми руками
  2. Укладання керамічної Плитки
  3. Укладання керамічної Плитки на Стіну
  4. Укладання керамічної плитки Керамічна плитка широко
  5. Укладання керамічної Плитки на Підлогу