Июнь 30, 2017 – 09:52

Кожна людина, яка вирішила укласти плитку своїми руками, повинен спочатку подумати, як і за допомогою чого зафіксувати її на поверхні. Головна роль розчину для керамічної плитки - пристрій плиткового покриття за допомогою закріплення її на підлозі або стіні. Приготувати його зовсім не важко самостійно, в домашніх умовах.

Профессиональные юридические услуги Вам окажет компания ЮСТ Групп, подробнее с ними Вы можете ознакомиться на сайте https://ustgroup.com.ua/, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Які будуть потрібні матеріали

Перше що потрібно зробити - це визначитися зі складом. Розчин для керамічної плитки буває двох видів:

  • цементно-клейова суміш, виготовлена вручну. imagesВона є універсальним і найбільш надійним матеріалом;
  • готові сухі суміші, що продаються в магазинах і на ринках. Вони призначені тільки для рівних, отштукатуренних поверхонь з бетону, цегли, дерева.

Перший варіант є найбільш популярним. Склад цементно-клейової суміші не залежить від того, куди буде приклеєне плиткове покриття, на підлогу або на стіни. Для її виготовлення бажано використовувати очищений, крупний пісок і цемент. 2.140597Чим вище марка цементу, тим краще за якістю виходить розчин, але в будь-якому випадку вона не повинна бути нижче 300. Якщо використовувати цемент марки 300-400, то його співвідношення з піском буде 1: 5, а якщо взяти цемент марки 500-600 - то 1: 6.

Для того щоб домогтися гарної зчіпки поверхні з розчином можна розбавити його клеєм ПВА.

Використовуваний пісок, в разі якщо він сирий, обов'язково потрібно просушити, тому що вологий не проникне через дрібне сито при просіюванні.

klej-keramicheskoj-plitki-pravilno-kleit-rashod-1Купуючи цемент необхідно обов'язково перевіряти дату випуску. Якщо термін придатності минув або близький до цього, то напевно він втратив половину своїх властивостей. Якщо набуття цемент не має упаковки, то його придатність можна встановити наступним чином: потрібно набрати його в жменю і стиснути, при цьому свіжий вилізе між пальців, а прострочений зіб'ється в ком.

Цементний розчин

ukladka_plitkiЩоб виготовити цементно-клейовий розчин для керамічної плитки, технологія використовується наступна:

  • В першу чергу необхідно просіяти пісок. Якщо цього не зробити то різні камінчики, осколки черепашок, шматки глини, які можливо в ньому знаходяться, потраплять розчин і плитка, укладена на нього, надалі може тріснути;
  • Просіяний пісок змішують з цементом в вищевказаної пропорції, підливаючи воду до тих пір, поки по густоті він не буде нагадувати тісто. Після цього розчин готовий до використання.
  • Для забезпечення гарної зчіпки можна влити в нього клей ПВА - на 10 літрів розчину береться 1/2 літра клею.

Похожие страницы:

  1. Укладання керамічної Плитки
  2. Дизайн проект розкладки керамічної плитки
  3. Інструкція з укладання керамічної плитки
  4. Розрахунок керамічної плитки
  5. Способи укладання керамічної плитки