Декабрь 21, 2017 – 13:16

Покрокова інструкція по установці чавунної ванни

Стандартний монтаж чавунної ванни на ніжках, що йдуть в комплекті до неї, часто незручний з огляду на те, що висота встановленої ванни виявляється недостатньою для комфортної експлуатації (особливо для прання білизни в ній).
1. Встановлюючи нову чавунну ванну своїми руками, попередньо відзначаємо висоту, на яку необхідно її виставити. Від цієї позначки викладається облицювальна плитка до стелі.
2. У типовій чавунної ванни передбачені місця для кріплення. Проте, в даному випадку буде розглянуто приклад установки чавунної ванни на цеглу, що дозволяє отримати необхідний рівень для зручного і безпроблемного її використання.
3. Визначивши висоту, яку потрібно встановити ванну, влаштовуємо за рівнем підкладку уздовж стіни з дерев'яного бруска з смужкою вологостійкого гіпсокартону на верхній межі (з урахуванням товщини бортика ванни). Робиться це для того, щоб прибрати зазор між ванною і стіною. Брусок кріпимо до стіни ванної кімнати, перевіряючи горизонтальність кріплення рівнем.
4. На відео показано, як, встановлюється ванна на бруски з тимчасовими підкладками внизу з підручних матеріалів. Для стійкості підпираємо боку ванни стійками з брусків. Перевіряємо горизонтальність установки рівнем: чавунна ванна повинна бути щільно притиснута до нижньої кромки облицювальної плитки .
5. Переконавшись в правильному положенні ванни, приєднуємо сифон для зливу води. При необхідності, до стандартного сифона вирізаємо шматок каналізаційної пластикової труби необхідного діаметра. Можна відразу ж перевірити роботу зливу невеликою кількістю води. Переконуємося, що після відкриття пробки, вся вода без залишку йде з ванни.
6. Під'єднуємо дріт заземлення від ванни до сталевої водопровідної труби або спеціальним провіднику-заземлителю.
7. У місцях установки ніжок поперек ванни укладаємо керамічна цегла на цементний розчин, щільно закривши щілину. Потім після цього прибираємо тимчасові бруски, на яких трималася ванна.
8. Для пристрою фальшстени з цегли за допомогою схилу на підлозі вибиваємо лінію краю ванни. При укладанні цегли, необхідно врахувати товщину плитки і шар клею для її монтажу. Укладати цегла для фальшстени потрібно на ребро, перевіряючи вертикальність кладки. Для зручності прання в ванні робимо нішу для ніг. Габарити ...

Похожие страницы:

  1. ​Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  2. Что такое кодирование от наркотической зависимости?
  3. Обращение к агенту по недвижимости при покупке нового жилья
  4. Застосування ПВХ вікон в збірно-панельній конструкції