Июнь 29, 2017 – 19:23

Плитковий клей Юніс Плюс 25 кг

Плитковий клей для укладання керамічної, кахельної і мозаїчної плитки, плит з природного каменю і керамограніта. Використовується для укладання керамічної, кахельної і мозаїчної плитки, плит з природного каменю і керамограніта розміром <60x60см на підлогу і стіни. Максимальна вага приклеюваної плитки не більше 70кг / м2 поверхні.

«ЮНІС ПЛЮС» рекомендується використовувати для зовнішнього облицювання будівель вище цокольній частині, плиткових робіт у внутрішніх приміщеннях з нормальною і підвищеною вологістю: для ванних кімнат, балконів і терас, а також при облицюванні поверхонь складних підстав, таких як старі плиткові покриття, нагріваються і пр.

  • Для внутрішніх і зовнішніх робіт
  • Для дитячих і медичних установ
  • Застосування при облицюванні «складних» підстав
  • Укладання плитки методом «зверху-вниз»
  • Використання в системі «Тепла підлога»

властивості:

Плитковий клей «ЮНІС ПЛЮС» надійно закріплює плитку на складних підставах завдяки підвищеній міцності зчеплення. Висока здатність, що клеїть дозволяє укладати плитку методом «зверху - вниз».

«ЮНІС ПЛЮС» використовується на нагріваються поверхнях (до + 70 ° С), в тому числі і в системі « Тепла підлога ».

Пластичність готового розчину «ЮНІС ПЛЮС» робить клей зручним в роботі. Після набору міцності «ЮНІС ПЛЮС» зберігає свої властивості при прямому контакті з водою і при дії негативних температур.

«Юніс ПЛЮС» є екологічно нешкідливим матеріалом, тому що не виділяє небезпечних для здоров'я людини та навколишнього середовища речовин, під час виконання робіт та експлуатації.

Похожие страницы:

  1. Плитковий Клей для Ванної
  2. Плитковий клей Плюс
  3. Плиточный Клей Юнис Плюс