Декабрь 21, 2017 – 13:16

Укладання керамічної плитки - робота складна і вимагає певних навичок. Однак існує набір правил і принципів, керуючись якими, навіть початківець плиточник зможе досягти гарного результату. У цьому посібнику описаний один з найпоширеніших способів укладання.

Крок 1. Видаляємо неміцні елементи підстави і очищаємо його від бруду і пилу. Прикладаючи рейку довжиною 2 м. І рівень, перевіряємо всі відхилення стіни від вертикалі (для підлог - горизонталі).

Крок 2. Вирівнюємо поверхню так, щоб всі відхилення не перевищували 5 мм. Вирівнювання можна проводити за допомогою штукатурних сумішей або безпосередньо плитковим клеєм .

Крок 3.Слабие і сильно вбираючі основи грунтуем. Гладкі бетонні і Слабковбираючі підстави (фарба, стара плитка) обробляємо спеціальної адгезійної грунтовкою (для цього добре підходить грунтовка "Бетон-Контакт" компанії "старателі"). Перед укладанням необхідно точно визначити положення плитки на стіні. Нижній, так званий цокольний ряд плитки, укладають зазвичай так, щоб він перекривав край плитки для підлоги (така плитка, як правило, твердіше, товщі і дає при обрізанні більш нерівні краї). Тому укладання на стіні почнемо з другого ряду плитки, а цокольний ряд плитки будемо приклеювати після укладання підлоги.

Крок 4. Позначаємо на стіні горизонтальну лінію і прикріплюємо в цьому місці дерев'яну або алюмінієву рейку. Визначаючи висоту прикріплення рейки, потрібно враховувати висоту цокольної плитки і величину швів над і під нею. Якщо розмір стіни не кратний розміру плитки з урахуванням ширини шва (тобто на стіні не вкладається ціле число плиток), тоді плитки доведеться обрізати. Краще виглядає стіна з симетричним розташуванням плиток, тому обрізаємо їх в обох кутах.

Похожие страницы:

  1. Дизайн проект розкладки керамічної плитки
  2. Як вибрати клей для керамічної плитки?
  3. Як зробити розчин для керамічної плитки
  4. Способи укладання керамічної плитки