Июнь 30, 2017 – 08:35

Велике панно з квітами у ванній в сірих тонахДля того щоб урізноманітнити дизайн санвузла, не завжди потрібно витрачати кошти на покупку дорогої сантехніки, ексклюзивних світильників і аксесуарів. Найоптимальнішим рішенням буде ввести в оформлення керамічне панно, яке і стане тією самою горезвісною «вишенькою на торті».

«П'ятдесят відтінків сірого» - так можна було б в трьох словах охарактеризувати дизайн цієї ванній. Сірий колір присутній в кожній складовій інтер'єру, включаючи стелю і плитку «під мармур». При тому, що оформлення неймовірно стильне, але і воно не зовсім без виразної декорації. Їй стало вертикальне панно з білими лотосами, народженими в каламутній воді, але при цьому зберегли свою чистоту.

Велике мозаїчне панно на стіні у ванній

Лаконічний інтер'єр з мінімальним набором деталей. Мозаїка з перламутровим блиском зайняла почесне місце в зоні акрилової ванни, склавшись в ефектне панно з абстрактним малюнком.

Ванна в вікторіанському стилі, характерні риси якого - вишуканість, багате оздоблення, демонстрація життєвої стабільності. Мелкоформатной плиткою світло-коричневих тонів з текстурою натурального каменю оформлена зона підвищеної вологості. Велике панно з мальовничим видом старої доброї Англії тут як чудова музика, знайшла відгук у серцях.

Морська тематика давно і успішно прописалася в інтер'єрі ванних кімнат. Синій колір, атрибути корабельної життя, стилізовані деталі - все це знайшло своє відображення в дизайні санвузлів. Фотопанно на плитці у ваннійАле часто не вистачає яскравого акценту, який об'єднає їх і побудує в одну шеренгу. Панно зі старовинним фрегатом на всю стіну, викладене з мозаїки, - той самий випадок.

Душова в бежевих тонах могла б залишитися без уваги, якби не яскраве панно з трояндами. Світлі квіти на коричневому тлі підкуповують своєю пишністю і простотою форм. Стилізація підлогу мозаїку додає бонуси.

Приклад, як не допустити, щоб білий інтер'єр не став сприйматися надмірно стерильним. Витончені рослинні мотиви яскраво-синього кольору над ванною перемикають увагу таким чином, щоб білосніжний дизайн читався лише між рядків.

Красиве панно морської тематики з мозаїки Велике панно-мозаїка з квітами на всю стіну в душовій Біле панно з синім малюнком розбавляє стерильно білий колір ванній Вузьке панно-мозаїка виділяє зону умивальника у ванній

Похожие страницы:

  1. ​Обмазувальна гідроізоляція ванної кімнати
  2. Керамічна плитка для ванної кімнати
  3. Збільшуємо простір маленької ванної кімнати
  4. Новітня колекція керамічної плитки для ванної кімнати
  5. Размеры Кафельной Плитки для Ванной Комнаты