Июнь 30, 2017 – 08:35

Велике панно з квітами у ванній в сірих тонахДля того щоб урізноманітнити дизайн санвузла, не завжди потрібно витрачати кошти на покупку дорогої сантехніки, ексклюзивних світильників і аксесуарів. Найоптимальнішим рішенням буде ввести в оформлення керамічне панно, яке і стане тією самою горезвісною «вишенькою на торті».

«П'ятдесят відтінків сірого» - так можна було б в трьох словах охарактеризувати дизайн цієї ванній. Сірий колір присутній в кожній складовій інтер'єру, включаючи стелю і плитку «під мармур». При тому, що оформлення неймовірно стильне, але і воно не зовсім без виразної декорації. Їй стало вертикальне панно з білими лотосами, народженими в каламутній воді, але при цьому зберегли свою чистоту.

Велике мозаїчне панно на стіні у ванній

Лаконічний інтер'єр з мінімальним набором деталей. Мозаїка з перламутровим блиском зайняла почесне місце в зоні акрилової ванни, склавшись в ефектне панно з абстрактним малюнком.

Ванна в вікторіанському стилі, характерні риси якого - вишуканість, багате оздоблення, демонстрація життєвої стабільності. Мелкоформатной плиткою світло-коричневих тонів з текстурою натурального каменю оформлена зона підвищеної вологості. Велике панно з мальовничим видом старої доброї Англії тут як чудова музика, знайшла відгук у серцях.

Морська тематика давно і успішно прописалася в інтер'єрі ванних кімнат. Синій колір, атрибути корабельної життя, стилізовані деталі - все це знайшло своє відображення в дизайні санвузлів. Фотопанно на плитці у ваннійАле часто не вистачає яскравого акценту, який об'єднає їх і побудує в одну шеренгу. Панно зі старовинним фрегатом на всю стіну, викладене з мозаїки, - той самий випадок.

Душова в бежевих тонах могла б залишитися без уваги, якби не яскраве панно з трояндами. Світлі квіти на коричневому тлі підкуповують своєю пишністю і простотою форм. Стилізація підлогу мозаїку додає бонуси.

Приклад, як не допустити, щоб білий інтер'єр не став сприйматися надмірно стерильним. Витончені рослинні мотиви яскраво-синього кольору над ванною перемикають увагу таким чином, щоб білосніжний дизайн читався лише між рядків.

Красиве панно морської тематики з мозаїки Велике панно-мозаїка з квітами на всю стіну в душовій Біле панно з синім малюнком розбавляє стерильно білий колір ванній Вузьке панно-мозаїка виділяє зону умивальника у ванній

Похожие страницы:

  1. ​Обмазувальна гідроізоляція ванної кімнати
  2. Керамічна плитка для ванної кімнати
  3. Збільшуємо простір маленької ванної кімнати
  4. Новітня колекція керамічної плитки для ванної кімнати