Июнь 30, 2017 – 08:40

Вибір плитки для ванної кімнатиПро те, як правильно визначиться з вибором плитки для ванної кімнати ми говорили в попередній статті про вибір плитки у ванній. Говорили про матеріал і поверхнях плитки, давайте розглянемо ще декілька аспектів, на які варто звернути увагу при виборі плитки у ванній кімнаті .

Велика плитка або маленька?

Розмір плитки є важливим фактором для ванної кімнати. Що стосовно великих плиток, (наприклад, 60 на 60), то вони чудові, але коли ви берете їх для ванної, щоб укласти їх на підлогу, само собою зрозуміло, що ви можете зіткнутися з проблемою дренажу, тому що прокладка цієї плитки «в ухил »для дренажу є виснажливим процесом. Так вода може залишитися на підлозі, а не стікати. Це особливо важливо для області статі, де буде розташований душ. Крім того, великі плитки в дуже маленькій ванній не мають абсолютно ніякого сенсу, тому що багато хто з них повинні будуть обрізані, щоб вийшло їх вмістити в площа ванної.

Вибір плитки для ванної кімнатиЦе збільшує витрати праці і часу, і, по суті, це не дуже практично. Таким чином, для підлог, ідеальний розмір становитиме 30 на 30. У випадку зі стінами, ви можете сміливо застосовувати і великі плитки, але переконайтеся, що стіни досить міцні, щоб витримати їх вага. При розміщенні на стінах, великі плитки дають ілюзію більшого простору. До речі, розмір плитки не має значення, коли у вас є чудовий візерунчастий підлогу в ванній кімнаті. Навіть якщо це пів темний, установка білої ванною і особливих світильників дозволяють йому зберігати свою ідентичність без затінення статі.

Окантовочна плитка

Мозаїка, скло, галька, нержавіюча сталь або вставки з дзеркал, всі вони можуть бути використані, щоб підкреслити красу вашої ванної кімнати, особливо на стінах. Для ванних кімнат, завжди хорошою ідеєю є збереження колірної бази нейтральної та монотонної з додаванням кольору за допомогою допоміжної плитки. Межі, основний плитки можуть бути оброблені окантовочной плиткою, або ви могли б просто використовувати іншу сильно текстуровану або оброблену плитку, що додасть акценту кімнаті. Хоча деякі дизайнери люто підтримують ідею темних ванних кімнат, ця тема може застосовуватися, тільки якщо ванна кімната величезна.

Похожие страницы:

  1. Настінна Плитка для Ванної Кімнати
  2. Плитки для Ванной Комнаты
  3. Керамічна плитка для ванної кімнати
  4. Плитка для ванної кімнати