Июнь 29, 2017 – 18:53

Все про керамічну плитку: від

По-перше, це дуже міцний матеріал. Якщо він правильно покладений, то межа його міцності при 'зосередженому навантаженні' в 10-20 разів перевершує можливості цементу або залізобетону і може досягати 30 тисяч тонн на квадратний метр.

По-друге, високий показник твердості дозволяє керамічній плитці не гнутися і не деформуватися, навіть при дуже високих навантаженнях на розрив. І чим товще плитка, тим вище цей показник.

По-третє, цей матеріал володіє властивостями вогнетривкості і вогнестійкості. Завдяки огнеупорности плитку можна використовувати для облицювання печей і камінів. Вона взагалі не горить і захищає облицьовану поверхню, а при нагріванні не виділяє отруйних речовин.

До того ж, керамічна плитка не проводить електричний струм, не піддається руйнуванню при зіткнення з хімічними речовинами (єдиний ворог - фтористо-воднева кислота), не змінює свого кольору при дії сонячних променів. Вона - один із самих гігієнічних матеріалів, на якому не можуть довго існувати мікроби. Завдяки цим критеріям і звичайно її декоративності, плитка і користується такою великою популярністю.

Найбільш необхідна плитка на кухні, передпокою і в санвузлі. Легкість прибирання, гігієнічний, водостійкість роблять цей матеріал оптимальним і практично незамінним в цих приміщеннях. Єдина незручність: плитка добре проводить тепло, а це значить, що жителям не жарких країв, не дуже комфортно на ній без взуття. Але і це можна виправити, варто тільки обладнати під керамікою 'тепла підлога'.

Але у кожної людини вирішив придбати плитку для свого житла виникає питання, що вибрати з усього розмаїття представленого на ринку?

Головним правилом, яким повинен керуватися потенційний покупець, має стати відповідність плитки місцем застосування.

Існує кілька різновидів керамічної плитки: для внутрішнього облицювання стін і підлоги, для зовнішнього облицювання стін і поло, в і плитка для басейнів.

Похожие страницы:

  1. Каталог Керамічної Плитки
  2. Колекція керамічної Плитки
  3. Біла Керамічна Плитка
  4. Панно з керамічної плитки