Июнь 29, 2017 – 18:33

ЯКІСНА БЕЛОРУССКАЯ плитка КЕРАМІН - НАДІЙНА І недорогої продукції

Спочатку компанія Керамін не замислювалася, як виробник сантехнічних пристроїв і плитки, але в міру потреби після перетворення декількох виробництв, з'явився цей вид керамічної продукції, що користується популярністю в Білорусі, Росії, Україні. Для пострадянського простору компанія випускає недорогі, проте якісні і довговічні будматеріали.

ПЕРЕВАГИ плитки КЕРАМІН

Дорогі будматеріали зовсім не є запорукою відмінного ремонту. Необхідна умова - це стильний вигляд облицювальної продукції в поєднанні з якістю. Можна виділити наступні переваги:

Особливий блиск глянцевого покриття. У санвузлі, в якому така плитка послужила матеріалом для викладки, створюється враження, що ванна сяє чистотою.
Висока міцність. Ремонт не знадобиться в найближчі роки, а можливо і наступні 12-20 років.
Можливість експериментів. Колекції дозволяють створювати будь-які візерунки, досить лише дати свободу творчої жилці і смаку.
Продукція компанії - це будматеріали і сантехніка, що представляють оптимальне рішення для недорогого, але повноцінного ремонту. Каталог плитки Керамін включає в себе матеріали для обробки підлоги, стін у ванній - більш сучасних 25 колекцій. Якщо немає грошей на дорогу італійську плитку, а поступатися надійністю або зовнішнім виглядом не хочеться, то плитка або керамограніт Керамін - кращий вибір!

Похожие страницы:

  1. Каталог Керамической Плитки Керамин
  2. Укладання керамічної Плитки на Стіну
  3. Зразки Керамічної Плитки для Ванної
  4. Каталог Керамічної Плитки
  5. Каталог Керамической Плитки для Ванной