Июнь 30, 2017 – 10:23

Плануючи робити ремонт, важливим питанням завжди є вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів. До даної задачі слід підходити дуже відповідально, оскільки з дешевих і низькосортних матеріалів навіть самий умілий фахівець не зможе зробити повноцінний і якісний результат. Щоб вам самим було простіше працювати, плюс довговічність зробленого ремонту не викликала сумнівів, вибирайте спочатку якісні матеріали. І одним з них, ймовірно, може стати глазурована плитка, знати про яку всі подробиці ви зобов'язані.

Зміст статті

 • 1 Що це таке?
 • 1.1 Види
 • 1.2 Характеристики
 • Що це таке?

  По суті, глазурованоїплиткою є керамічний кахель, має блискучу поверхню. Але як отримують цю саму поверхню?

  Для цього використовується рідке скло, запікати на поверхні матеріалу під високою температурою. Як відзначають виробники, температура при цьому може досягати двох тисяч градусів за Цельсієм.

  Завдяки нанесенню глазурі, створюється кахель для внутрішнього облицювання, дляукладання підлоги , стін і інших поверхонь. При цьому дизайн, відтінок і колір може бути найрізноманітнішим.

  Нанесення шару скла забезпечує матеріалу захист від води, стирання, а також забруднень. За рахунок цього догляд за подібним кахлем здійснюється просто, з поверхні легко видаляються залишки води, в той час як неглазурована плитка подібними характеристиками і перевагами похвалитися не може.

  Фото глазурованої плитки в дизайні ванної кімнатиБагато хто вважає, що глазуровану керамічну плитку можна використовувати виключно для облицювання стін. Аргументом в даному випадку виступає слизька поверхня рідкого скла. В принципі, це вірне твердження. Якщо подібну плитку намочити, вона стане ще більш слизькою. Однак для вирішення ситуації, що склалася виробники створили колекції глазурованої керамічної плитки, яка має неслизьку поверхню. Спеціальні склади і додаткові компоненти дозволяють матеріалу без проблем і потенційної загрози здоров'ю людини укладатися на підлозі.

  Не можна не відзначити, що багато фабрики випускають плитку, покриту глазур'ю, відмінною рисою якої є маленькі розміри. Як правило, подібний невеликий кахель застосовується для внутрішнього облицювання при створенні музичних композицій на поверхні стін або навіть статі.

  Що ж стосується розмаїття кольорів і дизайну плитки з глазур'ю, то це досягається за рахунок покриття матеріалу спеціальним матовим склом і оксидами металу. Після випалу на виході виходить хоч і блискуча, але при цьому матова поверхня.

  Похожие страницы:

  1. Укладання керамічної плитки своїми руками
  2. ​Как играть на бесплатных игровых автоматах?
  3. Керамічна плитка для ванної кімнати
  4. Что такое кодирование от наркотической зависимости?